2008-04-09. 21:49
(Crunker @ 2007.05.10. 16:38)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Nah akkor legyen még 1 közödégi topic.szerintem a hamburger jobb
MI a kedvenc kajátok??
Nekem a császármorzsa,házi lekvárral és porcukorral.
Viszont sajnos tolom magamba azokat a k***a kiegészitőket,mint gélek,izotoniás piák,verseny utáni caloria bomba csokik,de némelyiknek egész yo ize van
szerintetek melyik a jobb??
Pizza vs. Hamburger






