2008-02-28. 15:24
(kiscipo00 @ 2007.05.27. 07:21)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Hajrá Hamilton. Bár nem szeretem a McLaren, de Hamilton nagyon jól toljaNa ez végre tetszik!Tényleg a Hamilton megérdemelte volna a VB. címet mert fantasztikus volt amit csinált.
Nem azért mondom mert McLaren-es.
Soha nem volt még olyan pilóta az F1-ben aki az első évben ilyen teljesítményt mutatott volna.






