2008-03-15. 16:55
Alonsonak örülök Hamilton az hamilton utálom, Kimi majd holnap remélem bizonyit massa meg egy b**i
És a Ferrari idömérön hátrányban van kiváncsi leszek versenytávon mit produkál
És a Ferrari idömérön hátrányban van kiváncsi leszek versenytávon mit produkál






