2008-03-27. 16:42
(Dada @ 2008.03.27. 13:35)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:szerintem azért nem volt rossz az más kérdés hogy nem csiptemA Nascarban bajnok volt és most is nyeri a versenyeket.Amikor jó volt a BMW akkor megmutatta.
Nekem a stílusa tetszett nem a vezetői tudása.A stílusa totál Senna volt,mindig fel tudta kavarni az állóvizet.






