HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Sport, szabadidő, életmód Forma1 Forma-1

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Forma-1
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#249
2008-08-20. 10:06
[B] Fernando Alonso kiásta a csatabárdot[/B]

[Kép: 0_4.jpg]
Több hónapos szünet után kiújulni látszik a „harcí¢?í‚ a kétszeres világbajnok Fernando Alonso és a McLaren-Mercedes között, lévén a spanyol sztár úgy véli, akkor sem lenne idén esélye a futamgyőzelemre a Formula-1-ben, ha nem szerződik el Wokingból. A Renault versenyzője szerint az elmúlt hónapok eseményei azt mutatják, Lewis Hamilton 2008-ban már egyértelmű támogatást élvez, de ezt tagadta Ron Dennis csapatfőnök.
„Tavaly minden rendben volt, hiszen az az igazság, hogy harcolhattam a világbajnoki cí­mért. De már akkor is tudtam, idén már nem lenne esélyem a sikerre. Elképzelhető, akkor is ez lenne a helyzet, ha a McLarennél maradok. Most egyértelmű a szituáció, nincs esélyem a győzelemreí¢?í‚ í¢?í¢?? mondta Alonso, aki ebben a szezonban még egyszer sem állhatott a dobogóra a száguldó cirkuszban, mindössze tizenhárom pontot gyűjtött, összetettben a kilencedik helyen áll.
Alonso nagy reményekkel került a 2006-os szezon után a McLarenhez, úgy gondolta, jó esélye lesz a harmadik világbajnoki cí­m megszerzésére. Életét azonban gyorsan megkeserí­tette Lewis Hamilton remek szereplése, a két klasszis egyik legemlékezetesebb párharcára egy évvel ezelőtt éppen a Hungaroringen került sor, a spanyol pilóta az időmérőn ugyan megleckéztette csapattársát, de ezért a McLarennel együtt megbüntették. Hamilton végül megnyerte a versenyt, de utána már nem igazán oldódott a hangulat, a szezon után Alonso vissza is ment a Renault-hoz.
Az elmúlt hónapok csendben teltek, de úgy tűnik, a spanyol versenyző még mindig „pikkelí¢?í‚ a szerinte elvtelen támogatást élvező Hamiltonra. Alonso szerint a Német Nagydí­jon is bebizonyosodott, hogy Heikki Kovalainen csak második számú pilótának számí­t, lévén „el kellett engednieí¢?í‚ a második boxkiállás után az ötödik helyre visszatérő Hamiltont.
Ron Dennis vasárnap délelőtt, néhány órával a Magyar Nagydí­j rajta előtt válaszolt a „támadásraí¢?í‚, természetesen cáfolta egykori alkalmazottja állí­tását.
„Először is, olyan megállapodást kötöttünk a szerződésbontás alkalmával, amely meghatározza a két félnek, mit mondhat a másikról a későbbiekben. Mi nem is szegjük meg ezt: csak rá tartozik a saját véleménye - szögezte le a McLaren első számú vezetője, utalva arra, hogy Alonso túllépte a megszabott határokatí¢?í‚?
Ron Dennis ezután megismételte a hockenheimi futam után már megismert véleményét, vagyis Kovalainen annyival lassabb volt Hamiltonnál, hogy nem volt esélye az egyenrangú csatára.
„Heikki is jól tudja, csapata törekszik a tökéletes egyenlőségre. Korábban is í­gy volt, mindig í­gy is lesz. Persze, az emberek azonnal csapatutasí­tásra gondoltak a Német Nagydí­jon, hiszen elengedte Lewist. De az a valóság, hogy a futamon teljes egészében Lewis körönként hét tizeddel volt gyorsabb. Ezt Heikki is tudta, de senki sem szólí­totta fel arra, hogy engedje el Lewist.í¢?í‚ í¢?í¢?? jelentette ki a wokingi csapatfőnök.







Alonso: Hondán keresztül a Ferrarihoz?

[Kép: 0_4.jpg]
Megbí­zható internetes jelentés szerint egyre nagyobb a valószí­nűsége, hogy Fernando Alonso a 2009-es szezonban a Honda versenyzője lesz, hosszú távú szerződést nem is köt, hogy 2010-től beülhessen a Ferrariba. Az autosport.com értesülését nem erősí­tette meg, de nem is cáfolta Ross Brawn csapatfőnök.
Köztudott, a Formula-1 kétszeres világbajnokát már sokszor hozták hí­rbe a Ferrarival, sőt többször szóba került a Honda is. Utóbbi csapat mindenképpen sztárt szeretne igazolni, akár már a következő idényre, a spanyol klasszis pedig megfelel ennek a feltételnek.
„í­??gy gondolom, mindegyik csapat hosszabb távú szerződést szeretne. Nehéz dolgot jelentene az egy éves megállapodás, bármelyik versenyzőről is lenne szóí¢?í‚ í¢?í¢?? mondta Brawn.
Az internetes szaklap szerint szinte bizonyos, hogy Jenson Button megtarthatja helyét a Hondánál, ugyanez már nem igazán érvényes a száguldó cirkusz legtöbb futamot számláló versenyzőjére, Rubens Barrichellóra. Alonso esetleges megszerzésével össze is állna a 2009-es csapat.
„Előfordulhat, hogy az egy évre érkező versenyző jól szerepel, és következhet a második és harmadik év. Minden a teljesí­tménytől függ. Biztos vagyok abban, hogy Alonso szerződése sem csak egy évre szólt a McLarennél, igaz végül nem tartott tovább egy szezonnálí¢?í‚ í¢?í¢?? jegyezte meg Ross Brawn, aki kihagyta a 2007-es szezont, miután elhagyta a Ferrarit.
A Honda technikai igazgatója nem árulta el az autosport.com-nak, hogy tárgyal-e már Alonsóval.
„Fernando egyike az F-1 élversenyzőinek. Bárki szí­vesen fogadná, egy csapat kivételével. Nem mi vagyunk azok, de ki tudja, mit hoz a jövő?í¢?í‚ í¢?í¢?? jegyezte meg a szakember.
A Renault versenyzője 2005-ben és 2006-ban első, tavaly a harmadik helyen végzett a pontversenyben, gyönyörű diadalokat aratott. Idén azonban csak 18 „egységetí¢?í‚ gyűjtött, szinte az első futam előtt eldőlt, szerényebb képességű autójával esélye sem lesz a sikerre.
Alonso nagy reményekkel került a 2006-os szezon után a McLarenhez, úgy gondolta, jó esélye lesz a harmadik világbajnoki cí­m megszerzésére.
Életét azonban gyorsan megkeserí­tette Lewis Hamilton remek szereplése. A két klasszis egyik legemlékezetesebb párharcára egy évvel ezelőtt éppen a Hungaroringen került sor, a spanyol pilóta az időmérőn ugyan megleckéztette csapattársát, de ezért a McLarennel együtt megbüntették. Hamilton végül megnyerte a versenyt, de utána már nem igazán oldódott a hangulat, a szezon után Alonso vissza is ment a Renault-hoz.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2007-05-27. 00:20
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-05. 21:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-06. 01:34
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-12. 20:15
RE: Forma-1 - írta: Crunker - 2008-01-13. 16:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-13. 22:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-13. 22:44
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-14. 22:02
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-22. 23:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-24. 09:50
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-30. 10:45
RE: Forma-1 - írta: Crunker - 2008-02-01. 08:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-05. 14:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-07. 11:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-12. 16:07
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-16. 20:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-16. 21:33
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-16. 21:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-16. 22:24
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-17. 17:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-17. 17:32
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2008-02-24. 20:20
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-25. 00:54
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-25. 14:03
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-25. 20:55
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 10:30
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-26. 12:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 15:04
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 19:47
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:13
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 20:27
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 20:35
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-26. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 21:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 21:53
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-26. 22:59
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 23:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 08:32
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-27. 09:51
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-27. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-27. 22:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 23:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 23:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 00:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 00:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 08:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 09:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 13:10
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-28. 14:44
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 14:45
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 16:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-01. 11:40
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-01. 12:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-01. 12:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-07. 21:40
RE: Forma-1 - írta: Szaki10 - 2008-03-09. 16:16
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-12. 21:02
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-12. 23:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 00:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 08:03
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-14. 12:09
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-03-14. 12:40
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 15:50
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-14. 19:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 19:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 21:13
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 21:24
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 21:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 22:07
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 10:44
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-15. 10:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 11:09
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-15. 11:17
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 11:25
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 12:07
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 13:01
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-15. 14:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 16:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-15. 16:55
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 18:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 08:16
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 10:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 12:59
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 13:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 15:38
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-16. 15:52
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 17:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 20:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-21. 22:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-22. 13:19
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-22. 14:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-22. 17:31
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-22. 21:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 11:10
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 11:24
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 13:00
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 13:10
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 14:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 19:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 20:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 21:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-24. 21:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 16:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 16:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-25. 21:12
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 21:17
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-25. 21:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-25. 21:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 21:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-26. 18:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-27. 08:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 09:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 14:35
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-27. 16:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 17:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-30. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-30. 23:01
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-01. 20:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-02. 17:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-02. 17:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-03. 17:48
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-03. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-03. 20:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-04-03. 22:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-04. 09:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-04-04. 09:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-04. 11:21
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-06. 15:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-11. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-12. 11:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 09:20
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-13. 12:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 13:08
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-04-13. 15:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-14. 19:56
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-14. 21:55
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-14. 22:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 08:53
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 08:58
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-15. 20:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 21:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-15. 21:10
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2008-04-16. 12:36
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-16. 14:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-17. 12:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-18. 08:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-20. 21:56
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-23. 16:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-23. 16:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-24. 21:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-25. 13:09
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-27. 22:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-28. 09:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-28. 17:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-28. 20:43
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-30. 16:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-05. 20:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-06. 20:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-06. 22:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-07. 08:55
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-05-15. 21:18
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-05-24. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-06-08. 21:26
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-06-09. 08:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-06-21. 20:31
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-16. 21:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-16. 21:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-16. 22:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-17. 09:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-17. 18:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-17. 19:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-17. 20:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-17. 21:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-18. 08:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-18. 13:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-18. 17:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-18. 18:07
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 12:31
RE: Forma-1 - írta: green - 2008-07-20. 16:01
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 16:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-20. 18:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 19:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-20. 20:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-21. 19:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-23. 23:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-24. 10:22
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-24. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-24. 11:14
RE: Forma-1 - írta: kubica - 2008-07-25. 07:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-25. 17:41
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-25. 21:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-25. 21:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-25. 21:22
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 13:41
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 13:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 17:32
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 18:27
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 20:04
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 20:30
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 20:36
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 20:41
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 21:22
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 22:12
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 22:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 08:50
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 11:34
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 11:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 13:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 14:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 15:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 15:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 15:27
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-27. 15:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 15:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-28. 01:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 09:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 10:19
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 10:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 17:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 17:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 17:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 17:36
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 17:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 21:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-03. 16:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-11. 22:06
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-12. 22:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 09:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 09:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 10:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 10:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-22. 16:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-22. 20:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 12:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-23. 15:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 16:31
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-08-23. 19:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 19:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 19:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 09:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 09:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 15:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-27. 09:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-27. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-31. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-08-31. 20:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 11:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 12:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 19:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 20:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-03. 18:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-03. 20:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 07:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 19:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 19:15
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-04. 20:46
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-04. 21:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-06. 11:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-06. 15:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 16:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 16:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 16:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 16:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 17:03
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 18:30
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 18:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 19:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 19:54
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 20:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:07
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-09-07. 20:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 20:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 06:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 08:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-08. 15:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-08. 15:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 17:40
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-08. 17:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 18:00
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-08. 18:07
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 20:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 20:16
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-09. 14:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-10. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-10. 19:48
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-11. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:35
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-11. 19:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 20:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-11. 21:34
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-12. 17:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-13. 18:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-13. 18:37
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-13. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-13. 18:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-13. 19:27
RE: Forma-1 - írta: Malik - 2008-09-13. 23:14
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-14. 08:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 08:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 08:54
RE: Forma-1 - írta: Malik - 2008-09-14. 12:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 12:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 16:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-14. 16:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 16:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-17. 14:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-17. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-22. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-24. 16:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-24. 16:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-28. 08:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-28. 16:03
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-09-28. 20:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 08:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 08:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 10:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 10:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 19:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 19:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-30. 12:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-30. 12:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-02. 18:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-02. 18:39
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-03. 17:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 18:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 21:59
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-12. 22:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-13. 18:59
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-10-13. 21:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 09:10
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-10-15. 10:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 11:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-15. 17:08
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-15. 17:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 17:20
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-16. 17:00
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-16. 21:59
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-16. 22:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-17. 10:40
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-17. 18:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-17. 18:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-18. 09:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-18. 17:20
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-18. 18:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-18. 19:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-19. 10:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 11:02
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-19. 11:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 12:03
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-10-19. 12:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 12:25
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-10-19. 12:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-19. 13:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 13:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-02. 22:31
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2008-11-02. 22:42
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-02. 23:21
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-03. 14:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-03. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-03. 21:01
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-11-03. 21:35
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-04. 14:47
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-04. 17:45
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-11-04. 20:16
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-04. 20:49
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-04. 20:50
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-04. 23:13
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-04. 23:54
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-05. 00:03
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-05. 00:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-08. 08:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-11. 11:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-11. 21:07
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-11. 21:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-12. 09:27
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-12. 14:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-12. 15:59
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-21. 21:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-21. 21:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-22. 21:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-22. 22:37
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-24. 08:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-25. 17:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-26. 20:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-27. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-27. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-02. 23:03
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-12-02. 23:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-03. 12:28
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-12-04. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-06. 08:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-06. 08:46
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-12-06. 20:11
RE: Forma-1 - írta: Verocs - 2008-12-08. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-12-12. 09:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 11:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 12:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 12:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 11:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 14:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 17:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 17:44
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 18:04
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-12. 18:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 19:33
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:52
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:53
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 21:50
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 21:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 23:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 23:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 23:08
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 23:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:15
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:18
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:25
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-17. 13:24
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-19. 17:34
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-19. 17:39
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-01-20. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 17:07
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-20. 18:39
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-20. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 18:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-20. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 20:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-21. 16:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-21. 18:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-22. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-25. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-25. 13:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-25. 13:27
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-25. 18:28
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-02-07. 12:36
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-02-09. 19:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-02-10. 18:05
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-02-13. 13:21
RE: Forma-1 - írta: deahnid - 2009-03-09. 22:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-03-13. 17:06
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 12:21
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 19:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-17. 22:46
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-17. 22:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 22:57
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 23:19
RE: Forma-1 - írta: deahnid - 2009-03-18. 01:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-18. 13:02
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-18. 13:59
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-19. 15:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-23. 11:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-03-25. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-25. 12:53
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-28. 09:26
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-29. 18:17
RE: Forma-1 - írta: Franco - 2009-03-31. 15:15
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-31. 17:24
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-01. 18:45
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-02. 16:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-02. 20:35
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-02. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-02. 22:00
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-03. 17:29
RE: Forma-1 - írta: 700727 - 2009-04-03. 20:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-03. 20:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-03. 22:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-05. 17:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-06. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-06. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-07. 16:47
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-04-10. 08:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-10. 21:15
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-04-17. 16:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-17. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:34
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-18. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-20. 14:18
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-20. 19:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-20. 20:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-23. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-25. 16:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-25. 18:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-26. 21:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-30. 14:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-01. 13:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-01. 19:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-20. 19:21
RE: Forma-1 - írta: invalides - 2009-06-01. 13:13
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-06-07. 22:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-08. 16:15
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-06-09. 14:57
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-06-09. 19:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-19. 09:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 20:14
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 21:23
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 21:42
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 22:01
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-07-20. 20:16
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-22. 16:27
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-24. 13:11
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-26. 17:03
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-26. 17:11
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-26. 19:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-26. 19:17
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-26. 19:21
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 07:45
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 11:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 15:17
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 16:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-07-27. 19:21
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 19:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 22:48
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-28. 11:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-28. 20:50
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-29. 19:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-29. 20:20
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-30. 11:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-30. 11:55
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-30. 16:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-30. 17:47
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-07-30. 21:29
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-08-02. 00:07
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-06. 07:52
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-08. 19:58
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-10. 20:26
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-10. 21:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 10:08
RE: Forma-1 - írta: Br.Potter - 2009-08-11. 11:55
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-11. 11:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 18:39
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-08-11. 19:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 19:49
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-11. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:07
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:07
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:08
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:09
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:10
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:51
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:53
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:54
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-19. 12:33
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-22. 10:27
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-29. 08:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-29. 08:07
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-08-30. 15:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-30. 16:09
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-01. 13:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-03. 21:39
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-03. 21:39
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-09-21. 18:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-11-17. 09:06
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-11-19. 11:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-24. 21:03
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-24. 21:03
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-12-25. 12:25
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-26. 20:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-09. 18:51
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-09. 18:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-11. 21:44
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-14. 20:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:07
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:11
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-25. 19:01
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-25. 19:05
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-28. 13:34
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:21
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:22
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:24
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:31
RE: Forma-1 - írta: dedongo - 2010-02-07. 22:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-02-11. 19:42
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-02-15. 10:14
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-02-15. 10:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-02-15. 22:31
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-03-04. 13:38
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-03-04. 13:44
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-03-12. 21:18
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-02. 11:04
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-04. 10:17
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-11. 20:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-04-16. 23:21
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-23. 22:20
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 16:57
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:03
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:05
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-24. 07:52
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-02. 10:36
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-11. 20:05
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-12. 11:13
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-12. 22:30
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-13. 10:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-15. 12:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-15. 15:53
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-28. 09:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-28. 17:40
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-28. 20:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-29. 17:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-04. 20:18
RE: Forma-1 - írta: lekike - 2010-07-05. 15:58
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-25. 15:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-26. 11:48
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-27. 07:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-27. 07:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-27. 14:56
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2010-07-28. 12:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-28. 12:13
RE: Forma-1 - írta: Winyoca - 2010-09-27. 16:35
RE: Forma-1 - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 10:38
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2011-05-07. 19:47
RE: Forma-1 - írta: Orpheus - 2026-05-25. 23:55

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Forma 1 Világbajnokok Orpheus 1 5,348 2024-01-09. 13:25
Utolsó üzenet: Orpheus
  Forma-1 baleset (képek) Zozi 13 9,951 2010-09-27. 16:36
Utolsó üzenet: Winyoca

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend