HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Sport, szabadidő, életmód Forma1 Forma-1

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Forma-1
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#301
2008-09-08. 12:52
Rí­í‚¤ikkönen futam utáni nyilatkozata - vágatlanul
Vasárnapi kiesésével 19 pontos hátrányt halmozott fel a Ferrari világbajnok versenyzője, Kimi Rí­í‚¤ikkönen a jelenlegi listavezető Lewis Hamiltonnal szemben. A finn pilóta a Belga Nagydí­jon 2 óra alatt átélte a mennyet és a poklot, miután remek teljesí­tménnyel, szinte az egész versenyen végig vezetett, majd az utolsó néhány körben leesett eső miatt Hamiltonnal csatába kényszerült, aztán kicsúszott a pályáról és feladta a futamot.
Kérdés: Kimi! Hogy í­rnád le az utolsó két kört, mit éreztél?
Kimi Rí­í‚¤ikkönen: Rendben, szóval, fel voltam készülve a győzelemre is, illetve arra, hogy veszí­tsek. Sajnos rosszul alakult a dolog, de mint már mondtam, kizárólag a győzelemre gondoltam. Természetesen nem ez volt az, amit szerettünk volna, de ilyen a versenyzés. Győzni akartam és megfizettem az árát annak, hogy túl keményen nyomtam.
Kérdés: Hogy láttad a Lewisszal való szituációt?
Kimi Rí­í‚¤ikkönen: Vizsgálják az esetet (az interjú a büntetés kihirdetése előtt készült - a szerk.*). Vannak a kanyarlevágásra és az előnyszerzésre vonatkozó szabályok. í­í‚tnézik majd ezeket, nekem nincs semmi mondanivalóm az esetről. Ez a versenyzés, de vannak szabályok.
Lewis 23 ponttal van előtted, hogy érzed a bajnoki esélyeid? (* - a büntetés miatt 19 pont Rí­í‚¤ikkönen hátránya - a szerk.)
Kimi Rí­í‚¤ikkönen: Nem tudom, meglátjuk, mi történik. Mint azt már mondtam, további pontokra van szükségünk, í­gy készen álltam a győzelemre.
Kérdés: Elégedett voltál a rajttal?
Kimi Rí­í‚¤ikkönen: Igen. Az autó ragyogó volt. Az utolsó szett gumiabroncs valamilyen oknál fogva kicsit nehéz volt, az egyensúly elég rossz volt, de végül kezdtek feljavulni, akkor azonban jött az eső, ami szintén nem segí­tett.
Kérdés: Mi történt, amikor elveszí­tetted az irányí­tást az autó felett?
Kimi Rí­í‚¤ikkönen: Túl szélesre vettem a balkanyart. Megpróbáltam visszatérni a pályára aztán megpördültem, ennyi történt.
Kérdés: Mit gondolsz, van esélyed megvédeni a bajnoki cí­med?
Kimi Rí­í‚¤ikkönen: Nos, a helyzet nem tűnik túl jónak jelen pillanatban, de először is győzelmeket kell szereznem. Nem akartam hátul végezni, mert mindenképp pontokat veszí­tettünk volna velük szemben, szóval meglátjuk, mit tudunk tenni.
Kérdés: Amikor Lewis megelőzött Téged a hajtűben, megrongáltad az első szárnyad. Kihatott ez az autó egyensúlyára?
Kimi Rí­í‚¤ikkönen: Nem igazán. Annyira esett az eső, hogy azzal voltam elfoglalva, hogy a pályán maradjak, és mivel az autót nem tudtuk nagy sebességgel használni, nem tudom megmondani, hogy mennyire változtak a menettulajdonságai.
Kérdés: Felipe azt mondta, hogy kicsit erősnek érezte, hogy olyan keményen harcoltál vele a rajt után.
Kimi Rí­í‚¤ikkönen: Ez a versenyzés. Nem értünk össze. Nem látok problémát.

Kérdés: 5 verseny van még hátra és Felipe jobb pozí­cióban van a bajnoki cí­met illetően. Segí­teni fogsz neki, hogy megnyerje a világbajnokságot?
Kimi Rí­í‚¤ikkönen:
??킐szintén szólva ez nem rajtam múlik. A legjobbat fogom nyújtani a csapat számára, aztán meglátjuk, mi a helyzet. Meg fogok próbálni versenyeket nyerni.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2007-05-27. 00:20
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-05. 21:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-06. 01:34
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-12. 20:15
RE: Forma-1 - írta: Crunker - 2008-01-13. 16:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-13. 22:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-13. 22:44
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-14. 22:02
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-22. 23:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-24. 09:50
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-30. 10:45
RE: Forma-1 - írta: Crunker - 2008-02-01. 08:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-05. 14:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-07. 11:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-12. 16:07
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-16. 20:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-16. 21:33
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-16. 21:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-16. 22:24
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-17. 17:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-17. 17:32
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2008-02-24. 20:20
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-25. 00:54
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-25. 14:03
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-25. 20:55
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 10:30
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-26. 12:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 15:04
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 19:47
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:13
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 20:27
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 20:35
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-26. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 21:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 21:53
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-26. 22:59
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 23:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 08:32
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-27. 09:51
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-27. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-27. 22:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 23:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 23:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 00:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 00:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 08:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 09:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 13:10
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-28. 14:44
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 14:45
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 16:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-01. 11:40
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-01. 12:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-01. 12:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-07. 21:40
RE: Forma-1 - írta: Szaki10 - 2008-03-09. 16:16
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-12. 21:02
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-12. 23:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 00:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 08:03
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-14. 12:09
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-03-14. 12:40
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 15:50
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-14. 19:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 19:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 21:13
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 21:24
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 21:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 22:07
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 10:44
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-15. 10:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 11:09
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-15. 11:17
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 11:25
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 12:07
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 13:01
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-15. 14:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 16:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-15. 16:55
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 18:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 08:16
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 10:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 12:59
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 13:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 15:38
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-16. 15:52
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 17:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 20:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-21. 22:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-22. 13:19
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-22. 14:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-22. 17:31
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-22. 21:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 11:10
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 11:24
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 13:00
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 13:10
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 14:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 19:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 20:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 21:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-24. 21:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 16:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 16:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-25. 21:12
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 21:17
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-25. 21:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-25. 21:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 21:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-26. 18:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-27. 08:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 09:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 14:35
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-27. 16:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 17:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-30. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-30. 23:01
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-01. 20:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-02. 17:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-02. 17:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-03. 17:48
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-03. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-03. 20:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-04-03. 22:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-04. 09:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-04-04. 09:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-04. 11:21
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-06. 15:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-11. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-12. 11:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 09:20
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-13. 12:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 13:08
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-04-13. 15:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-14. 19:56
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-14. 21:55
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-14. 22:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 08:53
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 08:58
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-15. 20:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 21:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-15. 21:10
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2008-04-16. 12:36
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-16. 14:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-17. 12:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-18. 08:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-20. 21:56
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-23. 16:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-23. 16:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-24. 21:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-25. 13:09
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-27. 22:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-28. 09:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-28. 17:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-28. 20:43
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-30. 16:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-05. 20:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-06. 20:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-06. 22:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-07. 08:55
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-05-15. 21:18
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-05-24. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-06-08. 21:26
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-06-09. 08:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-06-21. 20:31
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-16. 21:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-16. 21:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-16. 22:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-17. 09:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-17. 18:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-17. 19:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-17. 20:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-17. 21:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-18. 08:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-18. 13:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-18. 17:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-18. 18:07
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 12:31
RE: Forma-1 - írta: green - 2008-07-20. 16:01
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 16:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-20. 18:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 19:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-20. 20:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-21. 19:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-23. 23:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-24. 10:22
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-24. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-24. 11:14
RE: Forma-1 - írta: kubica - 2008-07-25. 07:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-25. 17:41
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-25. 21:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-25. 21:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-25. 21:22
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 13:41
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 13:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 17:32
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 18:27
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 20:04
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 20:30
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 20:36
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 20:41
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 21:22
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 22:12
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 22:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 08:50
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 11:34
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 11:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 13:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 14:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 15:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 15:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 15:27
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-27. 15:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 15:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-28. 01:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 09:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 10:19
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 10:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 17:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 17:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 17:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 17:36
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 17:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 21:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-03. 16:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-11. 22:06
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-12. 22:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 09:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 09:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 10:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 10:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-22. 16:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-22. 20:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 12:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-23. 15:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 16:31
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-08-23. 19:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 19:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 19:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 09:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 09:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 15:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-27. 09:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-27. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-31. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-08-31. 20:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 11:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 12:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 19:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 20:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-03. 18:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-03. 20:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 07:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 19:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 19:15
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-04. 20:46
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-04. 21:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-06. 11:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-06. 15:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 16:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 16:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 16:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 16:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 17:03
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 18:30
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 18:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 19:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 19:54
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 20:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:07
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-09-07. 20:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 20:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 06:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 08:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-08. 15:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-08. 15:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 17:40
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-08. 17:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 18:00
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-08. 18:07
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 20:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 20:16
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-09. 14:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-10. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-10. 19:48
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-11. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:35
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-11. 19:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 20:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-11. 21:34
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-12. 17:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-13. 18:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-13. 18:37
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-13. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-13. 18:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-13. 19:27
RE: Forma-1 - írta: Malik - 2008-09-13. 23:14
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-14. 08:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 08:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 08:54
RE: Forma-1 - írta: Malik - 2008-09-14. 12:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 12:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 16:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-14. 16:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 16:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-17. 14:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-17. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-22. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-24. 16:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-24. 16:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-28. 08:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-28. 16:03
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-09-28. 20:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 08:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 08:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 10:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 10:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 19:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 19:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-30. 12:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-30. 12:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-02. 18:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-02. 18:39
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-03. 17:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 18:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 21:59
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-12. 22:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-13. 18:59
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-10-13. 21:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 09:10
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-10-15. 10:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 11:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-15. 17:08
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-15. 17:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 17:20
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-16. 17:00
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-16. 21:59
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-16. 22:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-17. 10:40
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-17. 18:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-17. 18:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-18. 09:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-18. 17:20
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-18. 18:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-18. 19:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-19. 10:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 11:02
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-19. 11:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 12:03
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-10-19. 12:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 12:25
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-10-19. 12:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-19. 13:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 13:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-02. 22:31
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2008-11-02. 22:42
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-02. 23:21
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-03. 14:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-03. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-03. 21:01
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-11-03. 21:35
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-04. 14:47
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-04. 17:45
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-11-04. 20:16
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-04. 20:49
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-04. 20:50
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-04. 23:13
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-04. 23:54
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-05. 00:03
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-05. 00:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-08. 08:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-11. 11:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-11. 21:07
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-11. 21:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-12. 09:27
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-12. 14:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-12. 15:59
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-21. 21:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-21. 21:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-22. 21:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-22. 22:37
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-24. 08:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-25. 17:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-26. 20:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-27. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-27. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-02. 23:03
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-12-02. 23:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-03. 12:28
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-12-04. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-06. 08:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-06. 08:46
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-12-06. 20:11
RE: Forma-1 - írta: Verocs - 2008-12-08. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-12-12. 09:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 11:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 12:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 12:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 11:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 14:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 17:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 17:44
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 18:04
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-12. 18:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 19:33
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:52
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:53
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 21:50
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 21:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 23:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 23:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 23:08
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 23:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:15
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:18
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:25
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-17. 13:24
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-19. 17:34
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-19. 17:39
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-01-20. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 17:07
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-20. 18:39
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-20. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 18:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-20. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 20:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-21. 16:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-21. 18:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-22. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-25. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-25. 13:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-25. 13:27
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-25. 18:28
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-02-07. 12:36
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-02-09. 19:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-02-10. 18:05
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-02-13. 13:21
RE: Forma-1 - írta: deahnid - 2009-03-09. 22:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-03-13. 17:06
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 12:21
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 19:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-17. 22:46
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-17. 22:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 22:57
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 23:19
RE: Forma-1 - írta: deahnid - 2009-03-18. 01:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-18. 13:02
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-18. 13:59
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-19. 15:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-23. 11:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-03-25. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-25. 12:53
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-28. 09:26
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-29. 18:17
RE: Forma-1 - írta: Franco - 2009-03-31. 15:15
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-31. 17:24
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-01. 18:45
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-02. 16:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-02. 20:35
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-02. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-02. 22:00
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-03. 17:29
RE: Forma-1 - írta: 700727 - 2009-04-03. 20:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-03. 20:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-03. 22:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-05. 17:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-06. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-06. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-07. 16:47
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-04-10. 08:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-10. 21:15
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-04-17. 16:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-17. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:34
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-18. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-20. 14:18
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-20. 19:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-20. 20:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-23. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-25. 16:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-25. 18:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-26. 21:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-30. 14:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-01. 13:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-01. 19:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-20. 19:21
RE: Forma-1 - írta: invalides - 2009-06-01. 13:13
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-06-07. 22:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-08. 16:15
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-06-09. 14:57
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-06-09. 19:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-19. 09:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 20:14
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 21:23
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 21:42
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 22:01
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-07-20. 20:16
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-22. 16:27
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-24. 13:11
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-26. 17:03
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-26. 17:11
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-26. 19:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-26. 19:17
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-26. 19:21
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 07:45
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 11:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 15:17
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 16:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-07-27. 19:21
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 19:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 22:48
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-28. 11:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-28. 20:50
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-29. 19:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-29. 20:20
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-30. 11:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-30. 11:55
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-30. 16:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-30. 17:47
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-07-30. 21:29
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-08-02. 00:07
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-06. 07:52
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-08. 19:58
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-10. 20:26
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-10. 21:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 10:08
RE: Forma-1 - írta: Br.Potter - 2009-08-11. 11:55
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-11. 11:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 18:39
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-08-11. 19:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 19:49
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-11. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:07
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:07
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:08
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:09
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:10
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:51
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:53
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:54
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-19. 12:33
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-22. 10:27
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-29. 08:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-29. 08:07
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-08-30. 15:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-30. 16:09
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-01. 13:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-03. 21:39
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-03. 21:39
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-09-21. 18:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-11-17. 09:06
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-11-19. 11:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-24. 21:03
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-24. 21:03
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-12-25. 12:25
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-26. 20:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-09. 18:51
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-09. 18:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-11. 21:44
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-14. 20:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:07
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:11
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-25. 19:01
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-25. 19:05
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-28. 13:34
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:21
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:22
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:24
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:31
RE: Forma-1 - írta: dedongo - 2010-02-07. 22:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-02-11. 19:42
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-02-15. 10:14
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-02-15. 10:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-02-15. 22:31
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-03-04. 13:38
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-03-04. 13:44
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-03-12. 21:18
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-02. 11:04
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-04. 10:17
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-11. 20:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-04-16. 23:21
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-23. 22:20
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 16:57
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:03
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:05
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-24. 07:52
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-02. 10:36
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-11. 20:05
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-12. 11:13
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-12. 22:30
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-13. 10:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-15. 12:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-15. 15:53
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-28. 09:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-28. 17:40
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-28. 20:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-29. 17:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-04. 20:18
RE: Forma-1 - írta: lekike - 2010-07-05. 15:58
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-25. 15:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-26. 11:48
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-27. 07:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-27. 07:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-27. 14:56
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2010-07-28. 12:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-28. 12:13
RE: Forma-1 - írta: Winyoca - 2010-09-27. 16:35
RE: Forma-1 - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 10:38
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2011-05-07. 19:47
RE: Forma-1 - írta: Orpheus - 2026-05-25. 23:55

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Forma 1 Világbajnokok Orpheus 1 5,349 2024-01-09. 13:25
Utolsó üzenet: Orpheus
  Forma-1 baleset (képek) Zozi 13 9,964 2010-09-27. 16:36
Utolsó üzenet: Winyoca

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend