HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Sport, szabadidő, életmód Forma1 Forma-1

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Forma-1
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#349
2008-09-24. 16:27
Massa szerint Szingapúrban sem lesz könnyű előzni

A hétvégén egy újabb helyszí­n debütál a Forma-1-ben, a mezőny ugyanis Szingapúrba érkezik, ahol utcai pályán, ráadásul éjszaka kell majd a pilótáknak a versenytávot teljesí­teni. A Ferrari pilótája, Felipe Massa még nem vezetett az aszfaltcsí­kon, de az a benyomása, hogy ezen a pályán sem lesz könnyű előzni, ezért a kvalifikációnak fontos szerepe lesz. Szingapúr nem az első új helyszí­n az idei versenynaptárban, augusztus végén ugyanis Valencia is utcai pályával debütált, amelytől előzetesen azt várták, hogy remekül lehet majd előzni rajta, ám nem í­gy történt. A spanyol aszfaltcsí­k ráadásul gyorsabb is, mint a szingapúri, ezért tart attól Massa, hogy talán utóbbi helyszí­nen sem lehet majd előzni.
"A szombati nap nagyon fontos lesz, az biztos. Sosem vezettem még a szingapúri pályán, de még nehezebb lesz rajta előzni, mint Valenciában, mert az egyenesek még rövidebbek"- nyilatkozta Massa a Straits Times cí­mű lapnak.




A Schuberth újí­tásokkal készül Szingapúrra

A Formula-1 népszerű sisakszállí­tója, a Schuberth újí­tással készül a Szingapúr Nagydí­jra is. A fűthető sisakrostélyt már több alkalommal használták, ezúttal azonban speciális réteggel vonják be, amely megakadályozza, hogy a tükröződések elvakí­tsák a versenyzőket. A cég üzletvezetője, Oliver Schimpf elmondta, hogy a légi közlekedésben használatos sisakok gyártása során nyert tapasztalatokat is felhasználták a szingapúri előkészületekhez. "Az új fejlesztés megakadályozza, hogy a nedves aszfaltról visszaverődő fények zavarják a versenyzőket."
[Kép: 23326Kimi%20Raikkonen01_resize.jpg]
Annak érdekében, hogy esőben és nagy hőmérsékleti különbségek mellett is megfelelő legyen a kilátás, a Schuberth a polikarbonát elemet jegesedésgátló réteggel vonja be, amely mí­nusz harminc foknál is tökéletes kilátást biztosí­t. Ugyanezt a minőséget garantálják 75 százalékos páratartalom mellett is. A sisakrostélyt gombnyomással harminc fokra lehet felmelegí­teni, amely meggátolja a bepárásodást.

Kimi Rí­í‚¤ikkönen az elmúlt évben elmondta, hogy a Japán Nagydí­jon elért sikerben (harmadik helyezés) a Schuberth RF 1. 8-sisakja is nagy szerepet játszott. Idén újból hozzájárulnának a finn versenyző sikeréhez, aki Szingapúrban tesztelheti a legújabb fejlesztéseket, akárcsak Nick Heidfeld vagy Robert Kubica.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2007-05-27. 00:20
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-05. 21:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-06. 01:34
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-12. 20:15
RE: Forma-1 - írta: Crunker - 2008-01-13. 16:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-13. 22:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-13. 22:44
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-14. 22:02
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-22. 23:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-24. 09:50
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-30. 10:45
RE: Forma-1 - írta: Crunker - 2008-02-01. 08:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-05. 14:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-07. 11:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-12. 16:07
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-16. 20:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-16. 21:33
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-16. 21:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-16. 22:24
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-17. 17:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-17. 17:32
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2008-02-24. 20:20
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-25. 00:54
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-25. 14:03
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-25. 20:55
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 10:30
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-26. 12:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 15:04
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 19:47
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:13
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 20:27
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 20:35
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-26. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 21:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 21:53
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-26. 22:59
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 23:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 08:32
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-27. 09:51
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-27. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-27. 22:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 23:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 23:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 00:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 00:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 08:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 09:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 13:10
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-28. 14:44
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 14:45
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 16:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-01. 11:40
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-01. 12:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-01. 12:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-07. 21:40
RE: Forma-1 - írta: Szaki10 - 2008-03-09. 16:16
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-12. 21:02
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-12. 23:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 00:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 08:03
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-14. 12:09
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-03-14. 12:40
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 15:50
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-14. 19:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 19:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 21:13
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 21:24
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 21:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 22:07
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 10:44
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-15. 10:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 11:09
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-15. 11:17
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 11:25
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 12:07
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 13:01
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-15. 14:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 16:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-15. 16:55
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 18:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 08:16
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 10:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 12:59
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 13:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 15:38
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-16. 15:52
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 17:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 20:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-21. 22:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-22. 13:19
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-22. 14:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-22. 17:31
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-22. 21:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 11:10
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 11:24
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 13:00
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 13:10
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 14:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 19:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 20:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 21:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-24. 21:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 16:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 16:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-25. 21:12
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 21:17
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-25. 21:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-25. 21:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 21:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-26. 18:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-27. 08:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 09:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 14:35
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-27. 16:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 17:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-30. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-30. 23:01
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-01. 20:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-02. 17:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-02. 17:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-03. 17:48
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-03. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-03. 20:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-04-03. 22:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-04. 09:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-04-04. 09:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-04. 11:21
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-06. 15:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-11. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-12. 11:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 09:20
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-13. 12:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 13:08
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-04-13. 15:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-14. 19:56
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-14. 21:55
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-14. 22:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 08:53
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 08:58
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-15. 20:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 21:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-15. 21:10
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2008-04-16. 12:36
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-16. 14:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-17. 12:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-18. 08:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-20. 21:56
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-23. 16:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-23. 16:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-24. 21:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-25. 13:09
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-27. 22:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-28. 09:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-28. 17:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-28. 20:43
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-30. 16:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-05. 20:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-06. 20:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-06. 22:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-07. 08:55
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-05-15. 21:18
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-05-24. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-06-08. 21:26
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-06-09. 08:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-06-21. 20:31
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-16. 21:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-16. 21:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-16. 22:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-17. 09:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-17. 18:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-17. 19:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-17. 20:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-17. 21:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-18. 08:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-18. 13:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-18. 17:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-18. 18:07
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 12:31
RE: Forma-1 - írta: green - 2008-07-20. 16:01
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 16:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-20. 18:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 19:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-20. 20:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-21. 19:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-23. 23:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-24. 10:22
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-24. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-24. 11:14
RE: Forma-1 - írta: kubica - 2008-07-25. 07:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-25. 17:41
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-25. 21:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-25. 21:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-25. 21:22
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 13:41
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 13:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 17:32
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 18:27
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 20:04
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 20:30
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 20:36
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 20:41
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 21:22
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 22:12
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 22:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 08:50
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 11:34
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 11:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 13:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 14:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 15:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 15:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 15:27
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-27. 15:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 15:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-28. 01:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 09:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 10:19
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 10:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 17:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 17:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 17:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 17:36
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 17:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 21:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-03. 16:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-11. 22:06
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-12. 22:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 09:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 09:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 10:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 10:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-22. 16:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-22. 20:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 12:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-23. 15:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 16:31
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-08-23. 19:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 19:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 19:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 09:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 09:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 15:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-27. 09:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-27. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-31. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-08-31. 20:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 11:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 12:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 19:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 20:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-03. 18:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-03. 20:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 07:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 19:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 19:15
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-04. 20:46
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-04. 21:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-06. 11:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-06. 15:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 16:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 16:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 16:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 16:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 17:03
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 18:30
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 18:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 19:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 19:54
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 20:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:07
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-09-07. 20:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 20:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 06:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 08:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-08. 15:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-08. 15:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 17:40
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-08. 17:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 18:00
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-08. 18:07
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 20:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 20:16
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-09. 14:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-10. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-10. 19:48
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-11. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:35
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-11. 19:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 20:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-11. 21:34
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-12. 17:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-13. 18:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-13. 18:37
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-13. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-13. 18:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-13. 19:27
RE: Forma-1 - írta: Malik - 2008-09-13. 23:14
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-14. 08:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 08:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 08:54
RE: Forma-1 - írta: Malik - 2008-09-14. 12:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 12:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 16:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-14. 16:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 16:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-17. 14:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-17. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-22. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-24. 16:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-24. 16:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-28. 08:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-28. 16:03
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-09-28. 20:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 08:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 08:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 10:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 10:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 19:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 19:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-30. 12:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-30. 12:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-02. 18:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-02. 18:39
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-03. 17:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 18:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 21:59
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-12. 22:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-13. 18:59
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-10-13. 21:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 09:10
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-10-15. 10:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 11:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-15. 17:08
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-15. 17:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 17:20
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-16. 17:00
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-16. 21:59
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-16. 22:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-17. 10:40
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-17. 18:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-17. 18:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-18. 09:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-18. 17:20
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-18. 18:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-18. 19:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-19. 10:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 11:02
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-19. 11:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 12:03
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-10-19. 12:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 12:25
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-10-19. 12:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-19. 13:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 13:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-02. 22:31
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2008-11-02. 22:42
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-02. 23:21
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-03. 14:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-03. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-03. 21:01
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-11-03. 21:35
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-04. 14:47
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-04. 17:45
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-11-04. 20:16
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-04. 20:49
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-04. 20:50
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-04. 23:13
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-04. 23:54
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-05. 00:03
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-05. 00:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-08. 08:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-11. 11:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-11. 21:07
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-11. 21:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-12. 09:27
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-12. 14:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-12. 15:59
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-21. 21:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-21. 21:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-22. 21:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-22. 22:37
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-24. 08:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-25. 17:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-26. 20:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-27. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-27. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-02. 23:03
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-12-02. 23:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-03. 12:28
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-12-04. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-06. 08:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-06. 08:46
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-12-06. 20:11
RE: Forma-1 - írta: Verocs - 2008-12-08. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-12-12. 09:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 11:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 12:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 12:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 11:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 14:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 17:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 17:44
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 18:04
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-12. 18:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 19:33
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:52
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:53
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 21:50
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 21:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 23:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 23:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 23:08
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 23:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:15
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:18
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:25
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-17. 13:24
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-19. 17:34
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-19. 17:39
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-01-20. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 17:07
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-20. 18:39
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-20. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 18:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-20. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 20:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-21. 16:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-21. 18:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-22. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-25. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-25. 13:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-25. 13:27
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-25. 18:28
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-02-07. 12:36
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-02-09. 19:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-02-10. 18:05
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-02-13. 13:21
RE: Forma-1 - írta: deahnid - 2009-03-09. 22:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-03-13. 17:06
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 12:21
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 19:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-17. 22:46
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-17. 22:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 22:57
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 23:19
RE: Forma-1 - írta: deahnid - 2009-03-18. 01:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-18. 13:02
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-18. 13:59
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-19. 15:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-23. 11:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-03-25. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-25. 12:53
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-28. 09:26
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-29. 18:17
RE: Forma-1 - írta: Franco - 2009-03-31. 15:15
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-31. 17:24
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-01. 18:45
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-02. 16:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-02. 20:35
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-02. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-02. 22:00
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-03. 17:29
RE: Forma-1 - írta: 700727 - 2009-04-03. 20:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-03. 20:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-03. 22:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-05. 17:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-06. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-06. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-07. 16:47
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-04-10. 08:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-10. 21:15
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-04-17. 16:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-17. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:34
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-18. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-20. 14:18
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-20. 19:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-20. 20:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-23. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-25. 16:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-25. 18:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-26. 21:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-30. 14:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-01. 13:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-01. 19:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-20. 19:21
RE: Forma-1 - írta: invalides - 2009-06-01. 13:13
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-06-07. 22:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-08. 16:15
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-06-09. 14:57
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-06-09. 19:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-19. 09:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 20:14
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 21:23
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 21:42
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 22:01
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-07-20. 20:16
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-22. 16:27
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-24. 13:11
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-26. 17:03
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-26. 17:11
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-26. 19:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-26. 19:17
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-26. 19:21
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 07:45
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 11:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 15:17
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 16:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-07-27. 19:21
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 19:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 22:48
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-28. 11:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-28. 20:50
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-29. 19:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-29. 20:20
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-30. 11:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-30. 11:55
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-30. 16:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-30. 17:47
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-07-30. 21:29
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-08-02. 00:07
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-06. 07:52
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-08. 19:58
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-10. 20:26
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-10. 21:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 10:08
RE: Forma-1 - írta: Br.Potter - 2009-08-11. 11:55
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-11. 11:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 18:39
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-08-11. 19:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 19:49
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-11. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:07
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:07
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:08
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:09
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:10
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:51
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:53
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:54
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-19. 12:33
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-22. 10:27
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-29. 08:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-29. 08:07
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-08-30. 15:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-30. 16:09
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-01. 13:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-03. 21:39
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-03. 21:39
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-09-21. 18:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-11-17. 09:06
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-11-19. 11:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-24. 21:03
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-24. 21:03
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-12-25. 12:25
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-26. 20:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-09. 18:51
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-09. 18:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-11. 21:44
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-14. 20:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:07
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:11
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-25. 19:01
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-25. 19:05
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-28. 13:34
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:21
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:22
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:24
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:31
RE: Forma-1 - írta: dedongo - 2010-02-07. 22:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-02-11. 19:42
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-02-15. 10:14
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-02-15. 10:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-02-15. 22:31
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-03-04. 13:38
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-03-04. 13:44
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-03-12. 21:18
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-02. 11:04
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-04. 10:17
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-11. 20:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-04-16. 23:21
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-23. 22:20
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 16:57
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:03
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:05
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-24. 07:52
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-02. 10:36
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-11. 20:05
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-12. 11:13
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-12. 22:30
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-13. 10:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-15. 12:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-15. 15:53
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-28. 09:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-28. 17:40
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-28. 20:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-29. 17:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-04. 20:18
RE: Forma-1 - írta: lekike - 2010-07-05. 15:58
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-25. 15:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-26. 11:48
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-27. 07:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-27. 07:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-27. 14:56
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2010-07-28. 12:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-28. 12:13
RE: Forma-1 - írta: Winyoca - 2010-09-27. 16:35
RE: Forma-1 - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 10:38
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2011-05-07. 19:47
RE: Forma-1 - írta: Orpheus - 2026-05-25. 23:55

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Forma 1 Világbajnokok Orpheus 1 5,349 2024-01-09. 13:25
Utolsó üzenet: Orpheus
  Forma-1 baleset (képek) Zozi 13 9,964 2010-09-27. 16:36
Utolsó üzenet: Winyoca

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend