HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Sport, szabadidő, életmód Forma1 Forma-1

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Forma-1
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#351
2008-09-28. 08:37
Nem kéne ilyen nagyképünek lenni
Massa agyondicsérte magát a pole pozí­ció megszerzése után
[Kép: 22383015976.jpg]

Szingapúrban Felipe Massa végleg nyomatékosí­totta, hogy komolyan gondolta a világbajnoki cí­m megszerzését. A brazil hetek óta jobb formában van, mint cí­mvédő csapattársa, Kimi Rí­í‚¤ikkönen, az éjszakában megrendezett időmérőn pedig riválisának, Lewis Hamiltonnak egy szédületes köridővel üzent. A pole megszerzése persze még csak egy lépés a hőn áhí­tott futamgyőzelem felé vezető úton, de a brazil formáját látva valóban ő az elsőszámú esélyes. A második rajtkockát elcsí­pő Lewis Hamilton hat és fél tizedmásodpercet kapott a braziltól, ami nem kevés!
"Az autó tökéletes volt, nagyon könnyen lehetett vezetni, és sikerült összeraknom egy tökéletes kört, amiben persze mindig sokat segí­t, ha van egy jó autód. Tényleg nem hibáztam, nagyszerű teljesí­tmény volt"- veregette meg saját vállát a kvalifikáció utáni értékelésében az idei ötödik pole pozí­cióját megszerző Massa.

"Nagyszerű érzés volt úgy megérkezni az utolsó kanyarba, hogy tudtam, már nem fogok hibázni, előtte pedig az összes kanyart tökéletesen teljesí­tettem. Fantasztikus volt, ez a legjobb érzés, ha versenyző vagy. Egy tökéletes kört megfutni mindig nagyszerű teljesí­tmény."

"A szingapúri egy szűk és nagyon nehéz pálya, minden kanyarja roppant bonyolult"- adott rövid leí­rást az ázsiai utcai ringről a brazil, aki összetettben egypontos hátrányát dolgozná le Hamiltonnal szemben vasárnap.

"Nagyon fontos verseny lesz a holnapi a Forma-1 szempontjából is. Ha sikerülne nyernünk, talán még fantasztikusabb érzés kerí­tene hatalmába, mint most a kvalifikáció után"- zárta gondolatmenetét Massa.






Rí­í‚¤ikkönen a harmadik rajtpozí­cióval is elégedett
[Kép: 22292027459.jpg]
Kimi Rí­í‚¤ikkönen a harmadik rajtpozí­ciót szerezte meg a Forma-1 történetének első éjszakai kvalifikációján, Szingapúrban. A finn pilóta hibázott utolsó gyors körén, í­gy nem tudott jobb eredményt elérni, de a világbajnok nem bánkódott emiatt, és a 3. helynek is nagyon örült. Hibájának köszönhetően a Ferrari versenyzője nem tudta megverni csapattársát, Felipe Massát, aki az élről rajtolhat, illetve kikapott a világbajnoki éllovas Lewis Hamiltontól is. A finn azonban gyorsabb volt, mint Robert Kubica, aki a tabellán hét ponttal előzi meg a Jégembert.
Rí­í‚¤ikkönen utoljára a július végi Brit Nagydí­jon indulhatott a szingapúrival megegyező rajtpozí­cióból, azóta csak a harmadiknál rosszabb helyeken fejezte be az időmérő edzéseket, ezért érthető volt öröme.

"Sajnos a délelőtt folyamán gond volt a kormányzással, és szélesen fordultam el a pályán, majd problémám volt a visszatéréssel"- nyilatkozta a kvalifikáció után a finn, akinek a harmadik szabadedzésen akadtak gondjai, és az időmérő előtti utolsó gyakorláson végül csak a 17. lett. "Az autó összességében nem túl rossz. Azt gondoltam, hogy a lágyabb keverékű gumik jobban működnek majd, de nem voltunk biztosak benne, ezért maradtunk a keményebbeken."

"Talán a másik utat kellett volna választanunk, ám valószí­nűleg mindez nem jelentett volna piszkosul sok különbséget"- folytatta a finn, aki egyáltalán nem szomorkodott amiatt, hogy végül nem sikerült az első sorba kvalifikálnia magát. "Meglehetősen boldog vagyok, a harmadik hely nem túl rossz. Nagy a forróság, és magas a páratartalom, amelyek a legnagyobb kihí­vást jelentik."

"A pálya helyenként elég hepehupás, ami az egyetlen negatí­v dolog, ettől eltekintve azonban jó vezetni ezen az aszfaltcsí­kon"- összegezte a Szingapúrban eddig tapasztaltakat Rí­í‚¤ikkönen.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2007-05-27. 00:20
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-05. 21:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-06. 01:34
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-12. 20:15
RE: Forma-1 - írta: Crunker - 2008-01-13. 16:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-13. 22:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-13. 22:44
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-14. 22:02
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-22. 23:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-24. 09:50
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-30. 10:45
RE: Forma-1 - írta: Crunker - 2008-02-01. 08:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-05. 14:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-07. 11:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-12. 16:07
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-16. 20:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-16. 21:33
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-16. 21:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-16. 22:24
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-17. 17:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-17. 17:32
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2008-02-24. 20:20
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-25. 00:54
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-25. 14:03
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-25. 20:55
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 10:30
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-26. 12:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 15:04
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 19:47
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:13
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 20:27
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 20:35
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-26. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 21:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 21:53
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-26. 22:59
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 23:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 08:32
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-27. 09:51
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-27. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-27. 22:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 23:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 23:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 00:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 00:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 08:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 09:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 13:10
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-28. 14:44
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 14:45
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 16:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-01. 11:40
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-01. 12:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-01. 12:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-07. 21:40
RE: Forma-1 - írta: Szaki10 - 2008-03-09. 16:16
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-12. 21:02
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-12. 23:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 00:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 08:03
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-14. 12:09
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-03-14. 12:40
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 15:50
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-14. 19:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 19:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 21:13
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 21:24
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 21:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 22:07
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 10:44
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-15. 10:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 11:09
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-15. 11:17
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 11:25
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 12:07
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 13:01
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-15. 14:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 16:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-15. 16:55
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 18:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 08:16
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 10:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 12:59
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 13:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 15:38
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-16. 15:52
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 17:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 20:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-21. 22:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-22. 13:19
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-22. 14:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-22. 17:31
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-22. 21:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 11:10
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 11:24
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 13:00
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 13:10
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 14:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 19:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 20:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 21:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-24. 21:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 16:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 16:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-25. 21:12
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 21:17
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-25. 21:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-25. 21:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 21:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-26. 18:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-27. 08:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 09:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 14:35
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-27. 16:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 17:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-30. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-30. 23:01
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-01. 20:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-02. 17:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-02. 17:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-03. 17:48
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-03. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-03. 20:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-04-03. 22:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-04. 09:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-04-04. 09:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-04. 11:21
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-06. 15:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-11. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-12. 11:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 09:20
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-13. 12:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 13:08
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-04-13. 15:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-14. 19:56
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-14. 21:55
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-14. 22:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 08:53
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 08:58
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-15. 20:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 21:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-15. 21:10
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2008-04-16. 12:36
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-16. 14:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-17. 12:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-18. 08:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-20. 21:56
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-23. 16:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-23. 16:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-24. 21:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-25. 13:09
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-27. 22:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-28. 09:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-28. 17:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-28. 20:43
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-30. 16:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-05. 20:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-06. 20:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-06. 22:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-07. 08:55
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-05-15. 21:18
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-05-24. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-06-08. 21:26
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-06-09. 08:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-06-21. 20:31
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-16. 21:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-16. 21:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-16. 22:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-17. 09:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-17. 18:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-17. 19:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-17. 20:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-17. 21:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-18. 08:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-18. 13:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-18. 17:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-18. 18:07
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 12:31
RE: Forma-1 - írta: green - 2008-07-20. 16:01
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 16:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-20. 18:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 19:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-20. 20:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-21. 19:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-23. 23:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-24. 10:22
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-24. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-24. 11:14
RE: Forma-1 - írta: kubica - 2008-07-25. 07:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-25. 17:41
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-25. 21:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-25. 21:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-25. 21:22
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 13:41
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 13:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 17:32
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 18:27
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 20:04
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 20:30
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 20:36
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 20:41
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 21:22
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 22:12
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 22:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 08:50
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 11:34
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 11:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 13:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 14:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 15:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 15:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 15:27
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-27. 15:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 15:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-28. 01:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 09:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 10:19
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 10:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 17:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 17:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 17:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 17:36
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 17:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 21:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-03. 16:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-11. 22:06
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-12. 22:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 09:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 09:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 10:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 10:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-22. 16:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-22. 20:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 12:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-23. 15:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 16:31
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-08-23. 19:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 19:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 19:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 09:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 09:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 15:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-27. 09:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-27. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-31. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-08-31. 20:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 11:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 12:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 19:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 20:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-03. 18:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-03. 20:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 07:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 19:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 19:15
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-04. 20:46
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-04. 21:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-06. 11:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-06. 15:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 16:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 16:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 16:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 16:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 17:03
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 18:30
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 18:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 19:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 19:54
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 20:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:07
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-09-07. 20:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 20:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 06:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 08:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-08. 15:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-08. 15:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 17:40
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-08. 17:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 18:00
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-08. 18:07
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 20:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 20:16
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-09. 14:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-10. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-10. 19:48
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-11. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:35
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-11. 19:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 20:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-11. 21:34
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-12. 17:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-13. 18:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-13. 18:37
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-13. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-13. 18:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-13. 19:27
RE: Forma-1 - írta: Malik - 2008-09-13. 23:14
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-14. 08:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 08:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 08:54
RE: Forma-1 - írta: Malik - 2008-09-14. 12:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 12:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 16:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-14. 16:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 16:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-17. 14:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-17. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-22. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-24. 16:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-24. 16:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-28. 08:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-28. 16:03
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-09-28. 20:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 08:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 08:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 10:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 10:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 19:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 19:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-30. 12:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-30. 12:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-02. 18:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-02. 18:39
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-03. 17:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 18:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 21:59
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-12. 22:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-13. 18:59
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-10-13. 21:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 09:10
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-10-15. 10:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 11:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-15. 17:08
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-15. 17:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 17:20
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-16. 17:00
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-16. 21:59
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-16. 22:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-17. 10:40
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-17. 18:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-17. 18:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-18. 09:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-18. 17:20
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-18. 18:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-18. 19:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-19. 10:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 11:02
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-19. 11:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 12:03
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-10-19. 12:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 12:25
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-10-19. 12:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-19. 13:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 13:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-02. 22:31
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2008-11-02. 22:42
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-02. 23:21
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-03. 14:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-03. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-03. 21:01
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-11-03. 21:35
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-04. 14:47
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-04. 17:45
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-11-04. 20:16
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-04. 20:49
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-04. 20:50
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-04. 23:13
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-04. 23:54
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-05. 00:03
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-05. 00:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-08. 08:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-11. 11:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-11. 21:07
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-11. 21:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-12. 09:27
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-12. 14:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-12. 15:59
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-21. 21:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-21. 21:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-22. 21:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-22. 22:37
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-24. 08:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-25. 17:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-26. 20:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-27. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-27. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-02. 23:03
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-12-02. 23:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-03. 12:28
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-12-04. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-06. 08:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-06. 08:46
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-12-06. 20:11
RE: Forma-1 - írta: Verocs - 2008-12-08. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-12-12. 09:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 11:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 12:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 12:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 11:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 14:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 17:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 17:44
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 18:04
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-12. 18:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 19:33
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:52
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:53
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 21:50
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 21:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 23:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 23:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 23:08
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 23:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:15
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:18
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:25
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-17. 13:24
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-19. 17:34
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-19. 17:39
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-01-20. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 17:07
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-20. 18:39
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-20. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 18:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-20. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 20:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-21. 16:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-21. 18:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-22. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-25. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-25. 13:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-25. 13:27
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-25. 18:28
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-02-07. 12:36
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-02-09. 19:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-02-10. 18:05
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-02-13. 13:21
RE: Forma-1 - írta: deahnid - 2009-03-09. 22:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-03-13. 17:06
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 12:21
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 19:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-17. 22:46
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-17. 22:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 22:57
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 23:19
RE: Forma-1 - írta: deahnid - 2009-03-18. 01:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-18. 13:02
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-18. 13:59
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-19. 15:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-23. 11:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-03-25. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-25. 12:53
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-28. 09:26
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-29. 18:17
RE: Forma-1 - írta: Franco - 2009-03-31. 15:15
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-31. 17:24
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-01. 18:45
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-02. 16:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-02. 20:35
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-02. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-02. 22:00
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-03. 17:29
RE: Forma-1 - írta: 700727 - 2009-04-03. 20:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-03. 20:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-03. 22:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-05. 17:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-06. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-06. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-07. 16:47
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-04-10. 08:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-10. 21:15
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-04-17. 16:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-17. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:34
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-18. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-20. 14:18
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-20. 19:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-20. 20:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-23. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-25. 16:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-25. 18:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-26. 21:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-30. 14:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-01. 13:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-01. 19:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-20. 19:21
RE: Forma-1 - írta: invalides - 2009-06-01. 13:13
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-06-07. 22:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-08. 16:15
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-06-09. 14:57
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-06-09. 19:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-19. 09:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 20:14
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 21:23
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 21:42
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 22:01
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-07-20. 20:16
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-22. 16:27
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-24. 13:11
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-26. 17:03
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-26. 17:11
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-26. 19:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-26. 19:17
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-26. 19:21
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 07:45
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 11:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 15:17
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 16:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-07-27. 19:21
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 19:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 22:48
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-28. 11:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-28. 20:50
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-29. 19:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-29. 20:20
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-30. 11:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-30. 11:55
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-30. 16:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-30. 17:47
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-07-30. 21:29
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-08-02. 00:07
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-06. 07:52
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-08. 19:58
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-10. 20:26
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-10. 21:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 10:08
RE: Forma-1 - írta: Br.Potter - 2009-08-11. 11:55
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-11. 11:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 18:39
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-08-11. 19:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 19:49
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-11. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:07
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:07
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:08
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:09
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:10
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:51
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:53
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:54
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-19. 12:33
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-22. 10:27
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-29. 08:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-29. 08:07
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-08-30. 15:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-30. 16:09
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-01. 13:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-03. 21:39
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-03. 21:39
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-09-21. 18:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-11-17. 09:06
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-11-19. 11:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-24. 21:03
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-24. 21:03
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-12-25. 12:25
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-26. 20:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-09. 18:51
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-09. 18:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-11. 21:44
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-14. 20:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:07
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:11
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-25. 19:01
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-25. 19:05
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-28. 13:34
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:21
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:22
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:24
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:31
RE: Forma-1 - írta: dedongo - 2010-02-07. 22:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-02-11. 19:42
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-02-15. 10:14
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-02-15. 10:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-02-15. 22:31
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-03-04. 13:38
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-03-04. 13:44
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-03-12. 21:18
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-02. 11:04
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-04. 10:17
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-11. 20:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-04-16. 23:21
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-23. 22:20
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 16:57
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:03
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:05
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-24. 07:52
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-02. 10:36
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-11. 20:05
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-12. 11:13
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-12. 22:30
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-13. 10:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-15. 12:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-15. 15:53
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-28. 09:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-28. 17:40
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-28. 20:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-29. 17:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-04. 20:18
RE: Forma-1 - írta: lekike - 2010-07-05. 15:58
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-25. 15:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-26. 11:48
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-27. 07:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-27. 07:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-27. 14:56
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2010-07-28. 12:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-28. 12:13
RE: Forma-1 - írta: Winyoca - 2010-09-27. 16:35
RE: Forma-1 - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 10:38
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2011-05-07. 19:47
RE: Forma-1 - írta: Orpheus - 2026-05-25. 23:55

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Forma 1 Világbajnokok Orpheus 1 5,349 2024-01-09. 13:25
Utolsó üzenet: Orpheus
  Forma-1 baleset (képek) Zozi 13 9,964 2010-09-27. 16:36
Utolsó üzenet: Winyoca

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend