HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Sport, szabadidő, életmód Forma1 Forma-1

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Forma-1
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#366
2008-10-03. 18:33
Massa - Módosí­tani kell a biztonsági autós szabályon
[Kép: Hkg1709169_1000.jpg]
A Ferrari világbajnoki aspiráns versenyzője, Felipe Massa úgy véli, hogy a múlt hétvégi Szingapúri Nagydí­j ismételten rámutatott arra, hogy a jelenlegi biztonsági autós szabályok módosí­tásra szorulnak.



Mint ismeretes, az első villanyfényes versenyen Robert Kubicát valamint Nico Rosberget is büntetéssel sújtották, mivel akkor hajtottak a boxutcába, amikor erre a biztonsági autó bejövetele miatt még nem volt lehetőségük.
A szituáció a Ferrari csapatát is kényszerhelyzetbe hozta, hiszen mindkét versenyzőjét egyszer kellett kihí­vnia a maranellói gárdának.
A Renault kétszeres világbajnoka, Fernando Alonso (valamint a RedBull Racing két versenyzője) rendkí­vül szerencsés volt ebben a helyzetben, hiszen még Nelsinho Piquet balesetét megelőzően járt a kerékcserén, í­gy gyakorlatilag az élen találta magát, majd a futamgyőzelmet is bezsebelte.
A Ferrari brazilja, Felipe Massa úgy véli, módosí­tani kell a regulákon, hiszen azok jelenlegi formájukban nem igazságosak.
„Az éjszakai versenyzés tapasztalat szempontjából remek ötlet volt, érdekes, és nagyon különbözőí¢?í‚ í¢?í¢?? mondta Massa.
„Mindazonáltal ez a speciális verseny kihangsúlyozta azt a tényt, hogy a biztonsági autós szabályok még mindig arra szorulnak, hogy alaposan áttekintsék őket, mert a Formula-1 alapelve, hogy a versenyt a legjobb versenyző és legjobb autó kombinációjának kellene nyerni.í¢?í‚
„Tudom, hogy hibáztunk, de a jelenlegi rendszerben - mint azt a legutóbbi, vasárnapi eredményen is láthattuk í¢?í¢?? a Safety Car a rajtrács közepéről előrerepí­thet bárkit, és nem pusztán azért, mert ügyes stratégiájuk volt, hanem mert szerencsések voltak.í¢?í‚
„í­??gy vélem, a jelenlegi rendszer módosí­tásra szorul, és ezt a problémát a szingapúri pálya nehéz mivolta is kihangsúlyozta. A pálya felszí­nén található bukkanók a másik terület, amit meg kellene vizsgálni, mielőtt jövőre visszatérünk, de ettől függetlenül a pálya jó és érdekes volt. Sokkal jobban hasonlí­t Monacóra, mint Valencia. Csak kevés dolog van, ami nem ugyanolyan.í¢?í‚
Massa Szingapúrban a tankolásnál történt bokszutcai malőr miatt elesett a pontszerzés lehetőségétől, azonban úgy véli, hogy a hátralévő három versenyt maximális teljesí­tménnyel kell abszolválni.
„Ami a bajnokságot illeti í¢?í¢?? mint már mondtam azt vasárnap -, minden attól függ, milyen oldalról nézzük a dolgokat. Hét pont különbség tud nagy, ugyanakkor kicsi is lenni. Ha megnézzük, mi történt velem Szingapúrban, ahol a különbség egy egységről hétre nőtt, láthatjuk, hogy minden teljesen máshogyan is történhetett volna.í¢?í‚
„A legfontosabb, hogy van egy nagyon jó autónk. Anélkül sokkal kisebbek lennének a lehetőségeim. Van két kiváló autónk és mindkettővel megpróbálhatunk a riválisaink előtt végezni. Lehetőségünk van erre és pozití­van kell gondolkodnunk, és az utolsó versenyig keményen kell küzdenünk.í¢?í‚
„A mottónk a szezon hátralévő részére az, hogy előre kell tekintenünk és soha nem szabad feladnunk. Mint azt a csapatfőnökünk, Stefano Domenicali mondta a verseny után, meg kell próbálnunk kettős győzelmeket szerezni a hátralévő fordulókban. Ez kemény dió lesz, de a Scuderián belül mindenki megpróbálja a legjobbját nyújtani.í¢?í‚




A Ferrari folytatta a tesztelést Fioranóban
[Kép: 502.jpg]
Annak ellenére, hogy a Ferrari vezetése kijelentette, sikerült megoldást találniuk a fék-, és gumimelegí­tési problémákra a Szingapúri Nagydí­j előtti teszten, Kimi Rí­í‚¤ikkönen elárulta: van még mit javí­tani a helyzeten. Mindezt az is bizonyí­tja, hogy az olasz gárda visszatérve Európába, azonnal megkezdte a munkát, és kedden egész napon át tesztelt az olaszországi Fioranóban.

Andrea Bertolini ült az egyik F2008-as volánja mögött, aki összesen 110 kört teljesí­tett és legjobb ideje 0:59.350 lett.

Bár a privát tesztprogramokon 50 km megtétele engedélyezett, a Ferrarinak nem kellett spórolnia a körökkel, ugyanis még maradt egy napjuk abból a négyből, amit a fiatal versenyzők tesztelésére használhatnak fel a szezon során í¢?í¢?? ami nem számí­t bele a tesztlimitbe.

A 35 éves Bertolini a szabályok szerint kezdőnek számí­t, hiszen nem töltött négy napnál többet Forma-1-es autó volánja mögött az elmúlt 24 hónapban.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2007-05-27. 00:20
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-05. 21:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-06. 01:34
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-12. 20:15
RE: Forma-1 - írta: Crunker - 2008-01-13. 16:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-13. 22:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-13. 22:44
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-01-14. 22:02
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-22. 23:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-01-24. 09:50
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-01-30. 10:45
RE: Forma-1 - írta: Crunker - 2008-02-01. 08:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-05. 14:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-07. 11:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-12. 16:07
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-16. 20:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-16. 21:33
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-16. 21:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-16. 22:24
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-17. 17:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-17. 17:32
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2008-02-24. 20:20
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-02-25. 00:54
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-25. 14:03
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-25. 20:55
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 10:30
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-26. 12:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 15:04
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 19:47
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:13
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 20:27
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 20:35
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 20:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-26. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-02-26. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 21:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-26. 21:53
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-26. 22:59
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-26. 23:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 08:32
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-02-27. 09:51
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-27. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-27. 22:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 23:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-27. 23:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 00:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 00:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 08:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 09:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 13:10
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-02-28. 14:44
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 14:45
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-02-28. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-02-28. 16:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-01. 11:40
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-01. 12:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-01. 12:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-07. 21:40
RE: Forma-1 - írta: Szaki10 - 2008-03-09. 16:16
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-12. 21:02
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-12. 23:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 00:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 08:03
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-14. 12:09
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-03-14. 12:40
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 15:50
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-14. 19:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 19:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 21:13
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 21:24
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-14. 21:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-14. 22:07
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 10:44
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-15. 10:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 11:09
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-15. 11:17
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 11:25
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 12:07
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 13:01
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-15. 14:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-15. 16:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-15. 16:55
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-15. 18:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 08:16
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 10:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 12:59
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 13:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 15:38
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-03-16. 15:52
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 17:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-16. 20:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-16. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-21. 22:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-22. 13:19
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-22. 14:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-22. 17:31
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-03-22. 21:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 11:10
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 11:24
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 13:00
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 13:10
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 14:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-23. 19:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 20:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-23. 21:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-23. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-24. 21:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 16:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 16:33
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-25. 21:12
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 21:17
RE: Forma-1 - írta: Biggie - 2008-03-25. 21:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-25. 21:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-25. 21:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-03-26. 18:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-27. 08:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 09:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 14:35
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-03-27. 16:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-27. 17:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-30. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-03-30. 23:01
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-01. 20:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-02. 17:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-02. 17:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-03. 17:48
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-03. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-03. 20:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-04-03. 22:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-04. 09:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-04-04. 09:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-04. 11:21
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-06. 15:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-11. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-12. 11:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 09:20
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-13. 12:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 13:08
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-04-13. 15:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-13. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-14. 19:56
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-14. 21:55
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-14. 22:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 08:53
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 08:58
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-15. 20:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-15. 21:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-15. 21:10
RE: Forma-1 - írta: Guest - 2008-04-16. 12:36
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-04-16. 14:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-17. 12:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-18. 08:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-20. 21:56
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-23. 16:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-23. 16:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-24. 21:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-25. 13:09
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-27. 22:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-28. 09:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-28. 17:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-04-28. 20:43
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-04-30. 16:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-05. 20:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-06. 20:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-06. 22:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-05-07. 08:55
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-05-15. 21:18
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-05-24. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-06-08. 21:26
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-06-09. 08:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-06-21. 20:31
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-16. 21:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-16. 21:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-16. 22:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-17. 09:23
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-17. 18:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-17. 19:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-17. 20:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-17. 21:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-18. 08:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-18. 13:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-18. 17:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-18. 18:07
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 12:31
RE: Forma-1 - írta: green - 2008-07-20. 16:01
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 16:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-20. 18:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-20. 19:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-20. 20:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-21. 19:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-23. 23:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-24. 10:22
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-24. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-24. 11:14
RE: Forma-1 - írta: kubica - 2008-07-25. 07:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-25. 17:41
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-25. 21:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-25. 21:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-25. 21:22
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 13:41
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 13:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 17:32
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 18:27
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 20:04
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 20:30
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 20:36
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 20:41
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-26. 21:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 21:22
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-26. 22:12
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-26. 22:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 08:50
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 11:34
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 11:58
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 13:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 14:56
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 15:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-27. 15:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-27. 15:27
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-07-27. 15:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-27. 15:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-28. 01:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-29. 17:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 09:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 10:19
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 10:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 17:14
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 17:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 17:26
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-07-30. 17:36
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-07-30. 17:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-07-30. 21:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-03. 16:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-11. 22:06
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-12. 22:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 09:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 09:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 10:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-20. 10:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-22. 16:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-22. 20:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 12:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-08-23. 15:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 16:31
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-08-23. 19:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 19:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-23. 19:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 09:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 09:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-25. 15:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-26. 14:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-27. 09:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-27. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-08-31. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-08-31. 20:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 11:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 12:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 19:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-02. 20:26
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-03. 18:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-03. 20:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 07:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 19:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-04. 19:15
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-04. 20:46
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-04. 21:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-06. 11:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-06. 15:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 16:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 16:39
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 16:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 16:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 17:03
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 18:30
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 18:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 19:07
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-07. 19:54
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 20:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:07
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-09-07. 20:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 20:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-07. 20:44
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-07. 21:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 06:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 08:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-08. 15:41
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-08. 15:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 17:40
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-08. 17:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 18:00
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-08. 18:07
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 20:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-08. 20:16
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-09. 14:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-10. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-10. 19:48
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-11. 15:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 18:35
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-11. 19:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-11. 20:33
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-11. 21:34
RE: Forma-1 - írta: Juventus - 2008-09-12. 17:12
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-13. 18:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-13. 18:37
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-13. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-13. 18:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-13. 19:27
RE: Forma-1 - írta: Malik - 2008-09-13. 23:14
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-09-14. 08:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 08:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 08:54
RE: Forma-1 - írta: Malik - 2008-09-14. 12:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 12:51
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 16:05
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-09-14. 16:11
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-14. 16:19
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-16. 15:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-17. 14:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-17. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-21. 18:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-22. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-24. 16:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-24. 16:29
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-28. 08:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-28. 16:03
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2008-09-28. 20:45
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 08:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 08:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 10:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 10:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 19:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-29. 19:23
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-30. 12:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-09-30. 12:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-02. 18:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-02. 18:39
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-03. 17:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 18:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-03. 21:59
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-12. 22:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-13. 18:59
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-10-13. 21:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 09:10
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-10-15. 10:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 11:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-15. 17:08
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-15. 17:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-15. 17:20
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-16. 17:00
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-16. 21:59
RE: Forma-1 - írta: norma - 2008-10-16. 22:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-17. 10:40
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-17. 18:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-17. 18:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-18. 09:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-18. 17:20
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-18. 18:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-18. 19:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-19. 10:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 11:02
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-10-19. 11:13
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 12:03
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-10-19. 12:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 12:25
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-10-19. 12:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-10-19. 13:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-10-19. 13:51
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-02. 22:31
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2008-11-02. 22:42
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-02. 23:21
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-03. 14:37
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-03. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-03. 21:01
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-11-03. 21:35
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-04. 14:47
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-04. 17:45
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2008-11-04. 20:16
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-04. 20:49
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-04. 20:50
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-04. 23:13
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-04. 23:54
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-05. 00:03
RE: Forma-1 - írta: kiscipo00 - 2008-11-05. 00:18
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-08. 08:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-11. 11:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-11. 21:07
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-11. 21:10
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-12. 09:27
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-11-12. 14:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-12. 15:59
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-21. 21:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-21. 21:32
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-11-22. 21:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-22. 22:37
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-11-24. 08:28
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-25. 17:38
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-26. 20:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-27. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-11-27. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-02. 23:03
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2008-12-02. 23:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-03. 12:28
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2008-12-04. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:35
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-05. 10:39
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-06. 08:44
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2008-12-06. 08:46
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-12-06. 20:11
RE: Forma-1 - írta: Verocs - 2008-12-08. 12:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2008-12-12. 09:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 11:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 12:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-04. 12:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 11:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 14:50
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-07. 18:33
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 17:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 17:44
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 18:04
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-12. 18:25
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 19:33
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:52
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:53
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 20:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 21:50
RE: Forma-1 - írta: CharlieBrown - 2009-01-12. 21:57
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:22
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 22:52
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 23:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 23:06
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-12. 23:08
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-12. 23:11
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:15
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:18
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-15. 20:25
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-17. 13:24
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-19. 17:34
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-19. 17:39
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-01-20. 10:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 17:07
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-20. 18:39
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-20. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 18:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-20. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-20. 20:27
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-21. 16:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-01-21. 18:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-22. 19:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-25. 12:43
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-25. 13:17
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-01-25. 13:27
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-01-25. 18:28
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-02-07. 12:36
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-02-09. 19:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-02-10. 18:05
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-02-13. 13:21
RE: Forma-1 - írta: deahnid - 2009-03-09. 22:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-03-13. 17:06
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 12:21
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 19:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-17. 22:46
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-17. 22:49
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 22:57
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-17. 23:19
RE: Forma-1 - írta: deahnid - 2009-03-18. 01:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-18. 13:02
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-03-18. 13:59
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-19. 15:52
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-23. 11:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-03-25. 10:31
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-25. 12:53
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-28. 09:26
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-29. 18:17
RE: Forma-1 - írta: Franco - 2009-03-31. 15:15
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-03-31. 17:24
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-01. 18:45
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-02. 16:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-02. 20:35
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-02. 20:59
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-02. 22:00
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-03. 17:29
RE: Forma-1 - írta: 700727 - 2009-04-03. 20:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-03. 20:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-03. 22:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-05. 17:14
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-06. 18:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-06. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-07. 16:47
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-04-10. 08:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-10. 21:15
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-04-17. 16:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-17. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:34
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:36
RE: Forma-1 - írta: kozmi91 - 2009-04-18. 18:47
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-20. 14:18
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-20. 19:43
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-20. 20:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-23. 21:33
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-04-25. 16:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-25. 18:42
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-26. 21:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-04-30. 14:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-01. 13:24
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-01. 19:00
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-05-20. 19:21
RE: Forma-1 - írta: invalides - 2009-06-01. 13:13
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-06-07. 22:40
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-08. 16:15
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-06-09. 14:57
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-06-09. 19:08
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-19. 09:03
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 20:14
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:20
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 21:23
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:36
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 21:42
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-06-20. 21:46
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-06-20. 22:01
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-07-20. 20:16
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-22. 16:27
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-24. 13:11
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-26. 17:03
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-26. 17:11
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-26. 19:04
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-26. 19:17
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-26. 19:21
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 07:45
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 11:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 15:17
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 16:05
RE: Forma-1 - írta: Zozi - 2009-07-27. 19:21
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-27. 19:34
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-27. 22:48
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-28. 11:32
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-28. 20:50
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-07-29. 19:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-29. 20:20
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-30. 11:33
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-30. 11:55
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-07-30. 16:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-07-30. 17:47
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-07-30. 21:29
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-08-02. 00:07
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-06. 07:52
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-08. 19:58
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-10. 20:26
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-10. 21:55
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 10:08
RE: Forma-1 - írta: Br.Potter - 2009-08-11. 11:55
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-11. 11:58
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 18:39
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-08-11. 19:02
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-11. 19:49
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-11. 20:46
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:05
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:07
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:07
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:08
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:09
RE: Forma-1 - írta: Suny - 2009-08-16. 20:10
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:51
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:53
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-18. 10:54
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-19. 12:33
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-22. 10:27
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-29. 08:01
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-08-29. 08:07
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-08-30. 15:30
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2009-08-30. 16:09
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-01. 13:30
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-03. 21:39
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2009-09-03. 21:39
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-09-21. 18:59
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2009-11-17. 09:06
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-11-19. 11:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-24. 21:03
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-24. 21:03
RE: Forma-1 - írta: wicked - 2009-12-25. 12:25
RE: Forma-1 - írta: győri - 2009-12-26. 20:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-09. 18:51
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-09. 18:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-11. 21:44
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-14. 20:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:07
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:11
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-20. 21:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-25. 19:01
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-25. 19:05
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-28. 13:34
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:21
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:22
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:24
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-01-31. 20:31
RE: Forma-1 - írta: dedongo - 2010-02-07. 22:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-02-11. 19:42
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-02-15. 10:14
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-02-15. 10:18
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-02-15. 22:31
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-03-04. 13:38
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2010-03-04. 13:44
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-03-12. 21:18
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-02. 11:04
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-04. 10:17
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-11. 20:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-04-16. 23:21
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-04-23. 22:20
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 16:57
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:03
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:05
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-17. 17:12
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-05-24. 07:52
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-02. 10:36
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-11. 20:05
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-12. 11:13
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-12. 22:30
RE: Forma-1 - írta: /George/ - 2010-06-13. 10:09
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-15. 12:05
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-15. 15:53
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-28. 09:48
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-28. 17:40
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-06-28. 20:49
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-06-29. 17:55
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-04. 20:18
RE: Forma-1 - írta: lekike - 2010-07-05. 15:58
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-25. 15:54
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-26. 11:48
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-27. 07:08
RE: Forma-1 - írta: győri - 2010-07-27. 07:16
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-27. 14:56
RE: Forma-1 - írta: Rocky - 2010-07-28. 12:01
RE: Forma-1 - írta: Dada - 2010-07-28. 12:13
RE: Forma-1 - írta: Winyoca - 2010-09-27. 16:35
RE: Forma-1 - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 10:38
RE: Forma-1 - írta: Fish_BASC - 2011-05-07. 19:47
RE: Forma-1 - írta: Orpheus - 2026-05-25. 23:55

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Forma 1 Világbajnokok Orpheus 1 5,348 2024-01-09. 13:25
Utolsó üzenet: Orpheus
  Forma-1 baleset (képek) Zozi 13 9,953 2010-09-27. 16:36
Utolsó üzenet: Winyoca

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
3 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend