2008-01-02. 15:26
(grisák @ 2008.01.01. 22:54)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Ez az én bringám:húú fixi forever imádom,főleg ha nincs rajta fék és kocsik között szambázól vele. fixiért bármit
Fixed gear forever!
futárkodsz??
![[Kép: 03_b.jpg]](http://fixedgear.hu/albumok_kepei/33/03_b.jpg)





