HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Hí­rek, információk FAQ Kérdezz!

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Kérdezz!
Offline Flóri Bá
VIP
******
Hozzászólások: 443
Témák: 5
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.12.02.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Warez oldal keresése
  • Dragon Ball - A MOZIFILM!
  • Melyik filmeket várod már?
  • Egy kínai úszónő naplója
  • Ami a Wikipédiából kimaradt...habár nem is baj! :)
#32
2007-12-21. 12:26
Már vagy 4napja a netem állandóan megszakad, 3-4perc után,előszr, azt hittem ví­rus, de a NOD 32 lefuttatva csökkentett módban sem talált semmit és a SpyWare Doctor is csak 3fertőzést diagnosztizált,de azt le is csapta, újratettem az OP-ot és akkor jó volt 1órára, majd megint szarozik a net és most már egy Generic Host Process for Win32 Services hiba jön ki, ami még nem okoz gondot, de 4perc után megint előjön,az asztal átmegy win 98as design-ba majd újra XP-s asztal lesz és utána a netem megszakad és csak újraindí­tás után tudok újra a hálóra fellépni!
Mit jelent ez a hiba és hogy tudnám megszűntetni?
Előre is köszönöm!

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2007-06-26. 22:00
RE: Kérdezz! - írta: kiscipo00 - 2007-06-28. 22:31
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2007-06-28. 22:37
RE: Kérdezz! - írta: kiscipo00 - 2007-06-30. 12:16
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-07-18. 08:42
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2007-07-19. 20:27
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-07-19. 20:30
RE: Kérdezz! - írta: kiscipo00 - 2007-07-19. 23:07
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-07-20. 09:14
RE: Kérdezz! - írta: kiscipo00 - 2007-07-20. 16:35
RE: Kérdezz! - írta: aranyos - 2007-07-20. 17:59
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-07-20. 19:01
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2007-07-20. 19:25
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-07-20. 19:40
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2007-07-29. 23:15
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2007-07-29. 23:24
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2007-07-30. 11:07
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-08-03. 00:59
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2007-08-09. 21:12
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-10-07. 16:25
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-10-07. 16:26
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-12-11. 18:46
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2007-12-11. 18:54
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-12-11. 19:01
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2007-12-11. 19:06
RE: Kérdezz! - írta: Flóri Bá - 2007-12-11. 20:48
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-12-11. 21:52
RE: Kérdezz! - írta: Flóri Bá - 2007-12-12. 01:11
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2007-12-12. 07:50
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2007-12-21. 00:03
RE: Kérdezz! - írta: Zozi - 2007-12-21. 10:05
RE: Kérdezz! - írta: Flóri Bá - 2007-12-21. 12:26
RE: Kérdezz! - írta: kiscipo00 - 2007-12-21. 13:45
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2007-12-21. 15:34
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2007-12-21. 16:45
RE: Kérdezz! - írta: Flóri Bá - 2007-12-21. 20:54
RE: Kérdezz! - írta: Liba76 - 2008-01-03. 18:40
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2008-01-03. 22:30
RE: Kérdezz! - írta: Liba76 - 2008-01-05. 18:32
RE: Kérdezz! - írta: Crunker - 2008-01-08. 20:31
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2008-01-10. 11:49
RE: Kérdezz! - írta: Zozi - 2008-01-10. 21:04
RE: Kérdezz! - írta: wicked - 2008-01-10. 21:39
RE: Kérdezz! - írta: Guest - 2008-01-16. 09:55
RE: Kérdezz! - írta: wicked - 2008-01-16. 12:46
RE: Kérdezz! - írta: kiscipo00 - 2008-01-16. 15:42
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2008-01-17. 17:00
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2008-01-17. 19:02
RE: Kérdezz! - írta: kiscipo00 - 2008-01-17. 22:40
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-01-18. 17:15
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2008-01-26. 12:04
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-01-26. 20:33
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2008-01-26. 21:27
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-01-26. 21:37
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2008-01-26. 22:26
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-01-26. 22:30
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2008-01-26. 23:04
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-01-26. 23:27
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2008-01-27. 10:20
RE: Kérdezz! - írta: retek123 - 2008-01-31. 13:32
RE: Kérdezz! - írta: Yaki - 2008-02-04. 10:20
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-02-04. 20:02
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-02-08. 22:17
RE: Kérdezz! - írta: aranyos - 2008-02-09. 10:32
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-02-09. 11:16
RE: Kérdezz! - írta: Ill??Â?s L??Â?szl??Â? - 2008-02-15. 16:47
RE: Kérdezz! - írta: Ill??Â?s L??Â?szl??Â? - 2008-02-15. 23:40
RE: Kérdezz! - írta: wicked - 2008-02-16. 00:19
RE: Kérdezz! - írta: Rezukii - 2008-02-22. 00:41
RE: Kérdezz! - írta: aranyos - 2008-02-22. 15:27
RE: Kérdezz! - írta: Rezukii - 2008-02-22. 17:49
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-05-28. 14:57
RE: Kérdezz! - írta: ozimak - 2008-06-28. 15:35
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2008-07-08. 11:05
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-07-10. 10:25
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2008-07-11. 08:37
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-07-11. 19:40
RE: Kérdezz! - írta: kiscipo00 - 2008-07-16. 22:54
RE: Kérdezz! - írta: Zozi - 2008-07-17. 09:22
RE: Kérdezz! - írta: nani - 2008-08-14. 20:55
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2008-08-17. 09:53
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2008-09-28. 17:13
RE: Kérdezz! - írta: norma - 2008-10-03. 16:38
RE: Kérdezz! - írta: Zozi - 2008-10-03. 17:45
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2008-10-03. 23:25
RE: Kérdezz! - írta: ozimak - 2008-11-30. 11:36
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2008-11-30. 11:45
RE: Kérdezz! - írta: ozimak - 2008-11-30. 12:10
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2008-11-30. 13:05
RE: Kérdezz! - írta: ozimak - 2008-11-30. 17:08
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2009-01-03. 21:06
RE: Kérdezz! - írta: Zolecs - 2009-02-05. 04:27
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2009-02-05. 08:29
RE: Kérdezz! - írta: Zolecs - 2009-02-05. 16:48
RE: Kérdezz! - írta: pimpi001 - 2009-03-17. 00:26
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2009-03-17. 00:31
RE: Kérdezz! - írta: pimpi001 - 2009-03-17. 21:27
RE: Kérdezz! - írta: Tigrincs - 2009-03-19. 11:36
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2009-03-19. 17:10
RE: Kérdezz! - írta: pimpi001 - 2009-03-19. 22:47
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2009-03-25. 17:08
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2009-03-25. 18:03
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2009-03-25. 21:49
RE: Kérdezz! - írta: BaLiG - 2009-04-22. 17:58
RE: Kérdezz! - írta: kzb - 2009-05-14. 16:21
RE: Kérdezz! - írta: Franco - 2009-05-19. 11:37
RE: Kérdezz! - írta: sanya11 - 2009-06-13. 12:46
RE: Kérdezz! - írta: lederer66 - 2009-12-01. 17:24
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2009-12-01. 23:53
RE: Kérdezz! - írta: Gabi1972 - 2009-12-07. 09:24
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2009-12-07. 09:42
RE: Kérdezz! - írta: Gabi1972 - 2009-12-07. 10:52
RE: Kérdezz! - írta: horror14 - 2010-01-19. 20:14
RE: Kérdezz! - írta: Kecsó - 2010-01-19. 21:49
RE: Kérdezz! - írta: horror14 - 2010-01-20. 19:25
RE: Kérdezz! - írta: abaqus - 2010-01-25. 00:32
RE: Kérdezz! - írta: abaqus - 2010-01-25. 00:34
RE: Kérdezz! - írta: Anonymus86 - 2010-02-25. 21:42
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2010-02-25. 23:50
RE: Kérdezz! - írta: Anonymus86 - 2010-02-26. 14:03
RE: Kérdezz! - írta: vici - 2010-03-13. 15:01
RE: Kérdezz! - írta: piszepisze - 2010-04-18. 15:39
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2010-04-24. 14:54
RE: Kérdezz! - írta: kisskert - 2010-05-01. 10:26
RE: Kérdezz! - írta: tiebreak - 2010-05-23. 10:39
RE: Kérdezz! - írta: styx - 2010-08-18. 10:27
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2010-08-19. 07:07
RE: Kérdezz! - írta: styx - 2010-08-20. 19:01
RE: Kérdezz! - írta: Orbit - 2010-10-02. 13:39
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2010-10-03. 19:52
RE: Kérdezz! - írta: /George/ - 2010-10-15. 08:09
RE: Kérdezz! - írta: buborék66 - 2010-11-09. 22:55
RE: Kérdezz! - írta: Orpheus - 2010-11-12. 18:35
RE: Kérdezz! - írta: kikkan - 2010-11-28. 22:12
RE: Kérdezz! - írta: szomi55 - 2010-12-04. 19:39
RE: Kérdezz! - írta: Biggie - 2010-12-04. 21:46
RE: Kérdezz! - írta: Kecsó - 2010-12-09. 23:43
RE: Kérdezz! - írta: dominik7 - 2010-12-11. 12:41
RE: Kérdezz! - írta: Zooolcsi - 2010-12-14. 19:08
RE: Kérdezz! - írta: Kecsó - 2010-12-18. 01:30

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend