2007-07-16. 22:37
Kinek hogy tetszett? Nálam ez a 2007-es év legjobban várt filmje volt és nem is csalódtam benne! Nem is tudom mit írjak róla, egyszer?en az egész film elképeszt?en látványos a történet tökéletes! (sci-fií¢?Âí¢??t kedvel? embernek) Nálam 10-b?l 9,8!
![[Kép: 121836_2.jpg]](http://www.port.hu/picture/instance_2/121836_2.jpg)
Bemutató dátuma: Már a mozikban!
![[Kép: 121836_2.jpg]](http://www.port.hu/picture/instance_2/121836_2.jpg)
Bemutató dátuma: Már a mozikban!
Kód:
http://www.transformers.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]






