2007-12-21. 15:14
(Dada @ 2007.12.04. 11:06)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Remélem behozod nekemis mikor jössz legközelebb.
Hetek óta ezen aggódok! Bevitte vagy sem?! Nálam lehet fogadni! Indítok is egy szavazást hogy:
Bevitte vagy NEM vitte BE!






