2009-01-13. 20:32
hát....az első túl jól sikerült ahhoz h a második része is sikeres legyen....szerintem soha nem éri utol nézettség szinten az eredeti Titanic-ot (még a Britanica sem)
|
Titanic 2
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Titanic 2 - írta: aranyos - 2007-07-17. 19:19
RE: Titanic 2 - írta: Zozi - 2007-07-17. 19:21
RE: Titanic 2 - írta: Guest - 2007-07-17. 22:26
RE: Titanic 2 - írta: Willmos - 2007-11-12. 10:11
RE: Titanic 2 - írta: Guest - 2007-12-28. 18:04
RE: Titanic 2 - írta: szotyolla - 2008-01-01. 00:37
RE: Titanic 2 - írta: Ditte - 2009-01-13. 20:32
RE: Titanic 2 - írta: trixi - 2009-05-22. 18:06
RE: Titanic 2 - írta: PUNKANDROLL - 2009-05-24. 13:46
RE: Titanic 2 - írta: Guest - 2010-07-23. 19:06
RE: Titanic 2 - írta: Winyoca - 2010-09-27. 16:02
RE: Titanic 2 - írta: niccals - 2010-10-08. 01:16
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 2 Vendég |