2007-12-30. 18:11
(Szaki @ 2007.12.30. 14:30)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:2 madárpók?? mivel eteted őket?
Papagájal nem?






