2011-02-07. 16:31
13-éves zsemleszinü tacskómat el kellett altatni!!! Nem tudtam volna másikat hozni-érzelmi okokból. Most egy cserfes, koromfekete ,kőbányábol mentett árva kiscicám van.
|
Van valamilyen állatod ?
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |