Szia!
Nekem az van, amit kapok, vagyis ugyanaz.
Azt tettem szóvá, hogy a linkeket különszedte, pedig egy kód közé vannak rakva eredetileg, listaként jelentek meg eddig. A center kódot sem veszi tudomásul a nagy varázsló, balra zárja, úgy kell külön centrálni.
És praktikus lenne, ha alapból kapnék értesítést a a hozzászólásról, ezt is csak véletlenül vettem észre a főoldalon.
***
És szerkesztéskor ezt csinálja, megismétli az eredeti üzenetet. Gyors módosítás volt.
Nekem az van, amit kapok, vagyis ugyanaz.
Azt tettem szóvá, hogy a linkeket különszedte, pedig egy kód közé vannak rakva eredetileg, listaként jelentek meg eddig. A center kódot sem veszi tudomásul a nagy varázsló, balra zárja, úgy kell külön centrálni.
És praktikus lenne, ha alapból kapnék értesítést a a hozzászólásról, ezt is csak véletlenül vettem észre a főoldalon.
***
És szerkesztéskor ezt csinálja, megismétli az eredeti üzenetet. Gyors módosítás volt.






