2007-06-21. 00:19
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Nagyon király lett, nagyon jól megcsinálták, bár az hogy a kecske ott gotározik vagy mitcsinál, az nemkellet volna bele
Nagyon király lett, nagyon jól megcsinálták, bár az hogy a kecske ott gotározik vagy mitcsinál, az nemkellet volna bele





