2007-12-10. 22:54
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Feliratosan az igazi,nem is kell hozzá nagy angol tudás és tudtátok, hogy 1hét alatt vették fel a legfontosabb dolgokat..szóval durva!Nekem tetszett és jó film, látványos, véres, minek ennél több?
Feliratosan az igazi,nem is kell hozzá nagy angol tudás és tudtátok, hogy 1hét alatt vették fel a legfontosabb dolgokat..szóval durva!Nekem tetszett és jó film, látványos, véres, minek ennél több?






