2008-08-30. 22:40
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Kinek tetszett a 300 cím? film?
nem volt rossz na de a parodiája az mesze a legjobb
röhögtem rajte egy keveset
Kinek tetszett a 300 cím? film?
nem volt rossz na de a parodiája az mesze a legjobb
röhögtem rajte egy keveset






