2008-01-20. 23:24
(kiscipo00 @ 2007.10.07. 21:04)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Szerintem nem csak a kocsik miatt jó. Hanem amiatt az érzés miatt amit kivált az emberekb?l (Vagy legalábbis bel?lem)
belőlem olyan érzést váltott ki..h egyszer részt kell vennem egy utcai sprintben





