2008-01-20. 23:26
(Crunker @ 2007.05.08. 10:58)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Nálam is a 2 a nyerő sokkal jobb,mint az 1 vagy a 3. Az 1 inkább az akcióra megy és a 2ben vannak igazi tuning verdák amik nagyon ütösek. A 3-ban még több van,de 1-2 dolog nem teccik abban a részben. Kiváncsi vagyok,hogy lesz-e folytatás,mondjuk a 3 nem igazán lett befejezve,tehát szerintem az lesz folytatva. Jó lenne
lehetne folytatás igazad van..csak akkor abban is paul walker játszhatna..mer akkor igazán halálosabb iramban





