2008-01-21. 00:07
(bruce01 @ 2007.12.31. 00:39)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Mi lenne, ha lenne egy olyan halálos iramban film, amiben a motorok is egyenlő helyet kapnának? Vagy ez a két tábor különbözősége miatt nem valósítható meg?
Ez egy jó kérdés. Számomra a legjobb film lenne, mert mind a kettő nagyon közel áll hozzám.






