2007-11-30. 23:54
Olvastam róla kritikát, hát nem dicsérték agyon, de a játék miatt kiwi vagyok rá
|
Hitman - A bérgyilkos
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: Zozi - 2007-11-26. 11:38
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: kiscipo00 - 2007-11-26. 17:51
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: Szaki10 - 2007-11-29. 14:25
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: Orpheus - 2007-11-30. 22:03
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: green - 2007-11-30. 23:54
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: Guest - 2007-12-25. 17:15
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: /George/ - 2007-12-25. 20:33
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: Guest - 2007-12-31. 01:25
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: szotyolla - 2008-01-01. 00:34
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: Willmos - 2008-01-08. 13:45
RE: Hitman - A bérgyilkos - írta: invalides - 2009-06-01. 13:28
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |