2008-01-05. 10:25
Tegnap előtt néztem meg! Nagyon tetszett!! Legalább annyi poén van benne mint az 1-ben! Az tény hogy aki nem szereti az ilyen stílusú filmeket annak nem tetszhet? de aki szereti az feltétlenül nézze meg!!
|
A nemzet aranya 2. - Titkok könyve
|
| Hasonló témák... | |||||
| Téma: | Szerző | Válaszok: | Megtekintések: | Utolsó üzenet | |
| Bolondok Aranya | 1 | 2,946 |
2009-01-13. 17:11 Utolsó üzenet: Ditte |
||
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |