2007-11-28. 14:10
nem tudom nagyon nem szoktam NBA-el tolni.... utcsó talán a 98volt... vagy mikori... szóval nekem semmi véleményem róla.... de az EA-b?l kiindulva gamepad kel hozzá!
|
NBA Live 08
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: NBA Live 08 - írta: kiscipo00 - 2007-11-28. 14:08
RE: NBA Live 08 - írta: Zozi - 2007-11-28. 14:10
RE: NBA Live 08 - írta: Guest - 2010-06-07. 16:50
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |