2008-02-22. 01:16
(BaLiG @ 2008.02.06. 21:08)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Dsp - Társadalomklinika ezt az albumot mindenkinek ajánlom nagyon durva.
DSP forevah! nagyon jó lett!





