2008-01-13. 12:48
Ötletek!
fórumon láttam olyat, hogy csak akkor látható a letöltési link, ha rákattintasz a "Köszönöm" gombra. Szerintem ez lenne a megoldás.
(Biggie @ 2008.01.12. 18:45)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Ha jól látom van köszi gomb, de nem igazán szeretik használni.A
Kód:
http://savaria.protect..... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]






