2008-09-17. 19:25
Ötletek!
nekem is tetszik, szerintem jó ötlet volt nagyon...nem akarok nyalni, de sok magyar warezen fent vagyok, de designére, stílusra, ez a lap mindent ver...csak így tovább skacok!
nekem is tetszik, szerintem jó ötlet volt nagyon...nem akarok nyalni, de sok magyar warezen fent vagyok, de designére, stílusra, ez a lap mindent ver...csak így tovább skacok!






