HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Ötletek!

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Ötletek!
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#68
2009-01-25. 21:26
Ötletek!

Na megy egy kérdés ha van értelme akkor ötlet de mivel nem értek ezekhez a dolgokhoz...

Na szóval arról lenne itt nagyba szó "nem röhög" Big Grin,hogy vannak a dumaládába olyan témák ahol mondjuk 1 tag mint én beteszek egy képet mondjuk és nem egy hszbe teszem a többit amit ugyanabban a percben még felteszek hanem külön hszekbe.Tuti nálam is van ilyen meg ahogy néztem másnál is vannak olyanok ahol 3 -4 percen belül van 8-10 kép vagy valami Big Grinlehet nálamis namost azt akarom kihizni belöle hogy ezeket nem lehet igy utolag mondjuk az modoknak egy hszbe szedni valahogy. Vagy ennek semmi értelme? tuti nálam is van hangsulyozom de pl f1 nél is próbálok több hí­rt egy hszbe rakni. Nemis tudom már mit akarok kihozni belöle ... de talán érti valaki Big Grin

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2007-12-18. 12:00
RE: Ötletek! - írta: Guest - 2007-12-19. 21:30
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2007-12-19. 23:31
RE: Ötletek! - írta: /George/ - 2007-12-20. 22:59
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2007-12-21. 09:45
RE: Ötletek! - írta: Yaki - 2008-01-09. 11:00
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-01-09. 14:03
RE: Ötletek! - írta: Biggie - 2008-01-09. 15:14
RE: Ötletek! - írta: Guest - 2008-01-12. 11:48
RE: Ötletek! - írta: Biggie - 2008-01-12. 19:45
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-01-12. 20:10
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-01-13. 00:03
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-01-13. 00:33
RE: Ötletek! - írta: wicked - 2008-01-13. 12:48
RE: Ötletek! - írta: Szaki10 - 2008-01-13. 19:03
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-01-13. 22:38
RE: Ötletek! - írta: Rezukii - 2008-01-15. 13:56
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-01-15. 14:32
RE: Ötletek! - írta: kiscipo00 - 2008-01-15. 23:37
RE: Ötletek! - írta: BaLiG - 2008-01-15. 23:43
RE: Ötletek! - írta: Rezukii - 2008-01-21. 00:35
RE: Ötletek! - írta: BaLiG - 2008-01-21. 07:24
RE: Ötletek! - írta: BaLiG - 2008-01-24. 17:43
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-02-06. 00:33
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-02-12. 17:37
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2008-02-12. 19:25
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-02-23. 10:29
RE: Ötletek! - írta: BaLiG - 2008-02-23. 10:58
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-02-23. 17:54
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2008-04-10. 09:43
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-04-10. 12:48
RE: Ötletek! - írta: Flóri Bá - 2008-07-14. 16:35
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-07-23. 23:16
RE: Ötletek! - írta: Fáraó - 2008-08-15. 15:16
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-08-18. 19:45
RE: Ötletek! - írta: Fáraó - 2008-08-18. 20:03
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-08-18. 20:05
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-08-18. 20:09
RE: Ötletek! - írta: Fáraó - 2008-08-18. 20:17
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-08-18. 20:22
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-08-18. 20:28
RE: Ötletek! - írta: Fáraó - 2008-08-19. 01:17
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-08-19. 09:34
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-08-19. 09:36
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2008-08-19. 11:32
RE: Ötletek! - írta: Fáraó - 2008-08-19. 13:14
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-08-19. 16:22
RE: Ötletek! - írta: Fáraó - 2008-08-19. 17:20
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-08-19. 20:41
RE: Ötletek! - írta: Fáraó - 2008-08-20. 15:00
RE: Ötletek! - írta: BaLiG - 2008-08-20. 15:52
RE: Ötletek! - írta: Fáraó - 2008-08-20. 16:59
RE: Ötletek! - írta: Juventus - 2008-08-26. 18:30
RE: Ötletek! - írta: Flóri Bá - 2008-08-31. 16:02
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-08-31. 16:07
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-08-31. 20:59
RE: Ötletek! - írta: BaLiG - 2008-09-01. 21:06
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2008-09-01. 21:56
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2008-09-16. 15:20
RE: Ötletek! - írta: Flóri Bá - 2008-09-17. 19:25
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2008-09-17. 19:40
RE: Ötletek! - írta: Btreidess - 2008-10-05. 23:21
RE: Ötletek! - írta: RyFanMus - 2008-10-12. 19:11
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2008-10-20. 10:26
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2009-01-25. 12:39
RE: Ötletek! - írta: BaLiG - 2009-01-25. 19:26
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2009-01-25. 19:32
RE: Ötletek! - írta: Dada - 2009-01-25. 21:26
RE: Ötletek! - írta: BaLiG - 2009-01-25. 22:09
RE: Ötletek! - írta: Picur22 - 2009-04-19. 20:50
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2009-04-19. 22:37
RE: Ötletek! - írta: Zozi - 2009-04-24. 13:46
RE: Ötletek! - írta: PUNKANDROLL - 2009-05-30. 13:30
RE: Ötletek! - írta: csibészke - 2010-05-17. 18:43
RE: Ötletek! - írta: lekike - 2010-07-06. 10:15
RE: Ötletek! - írta: Guest - 2010-07-06. 22:33
RE: Ötletek! - írta: Altair - 2010-07-13. 21:06
RE: Ötletek! - írta: Deviantartist - 2010-07-21. 01:54
RE: Ötletek! - írta: hafenscher5 - 2010-07-21. 11:10
RE: Ötletek! - írta: wancza - 2010-08-04. 21:55
RE: Ötletek! - írta: norbertobaggio - 2010-08-29. 11:45
RE: Ötletek! - írta: kikkan - 2010-09-08. 16:23
RE: Ötletek! - írta: monacska - 2010-09-09. 21:29
RE: Ötletek! - írta: nyeles025 - 2010-10-27. 16:44
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:24
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:25
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:25
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:26
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:27
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:28
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:28
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:29
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:30
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:31
RE: Ötletek! - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:31
RE: Ötletek! - írta: Szőrmók - 2011-01-25. 02:36
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2011-01-25. 09:23
RE: Ötletek! - írta: csacsiHard - 2012-11-26. 11:39
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2018-01-11. 11:27
RE: Ötletek! - írta: rudi1 - 2018-01-28. 21:44
RE: Ötletek! - írta: koppany82 - 2018-01-28. 22:50
RE: Ötletek! - írta: kakukkmanci - 2018-02-23. 11:25
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2018-02-23. 11:44
RE: Ötletek! - írta: kakukkmanci - 2018-02-23. 11:53
RE: Ötletek! - írta: Fátyolka - 2018-02-23. 16:50
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2018-02-23. 17:51
RE: Ötletek! - írta: Orpheus - 2018-02-23. 17:54
RE: Ötletek! - írta: Fátyolka - 2018-02-23. 18:15
RE: Ötletek! - írta: kakukkmanci - 2018-02-24. 13:42

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Ajándék ötletek a filmrajongó barátnőnek PinkPunj 3 1,344 2023-08-12. 11:52
Utolsó üzenet: Orpheus
  Valentin napi ötletek szöszy 9 3,247 2013-01-24. 20:06
Utolsó üzenet: szöszy

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend