2007-12-29. 14:01
(kiscipo00 @ 2007.12.29. 12:42)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:...Bár a Def Jam - ét elég nehéz elolvasni a szöveget ...Én azért megvárom a véleményét.... mert ott van hogy szóljon mit válltoztassak rajta.... és még nem jött rá semmi reakció!






