2008-01-05. 18:15
(öpike @ 2008.01.05. 14:56)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:hello
egy haveomnak megttszett az avatar amit csináltatok csinálnátok neki is
ebből a képbőlKód:http://images.odeo.com/.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]
kössz
Most már csak olyan embernek készítünk avatart aki a fórumra beregisztrált! Haverod reggeljen be és kérjen! Mert nem feltétlenül más fórumokra gyártunk!






