2008-01-06. 11:59
Szevasztok!
Kérhetnék egy aláírást(forumokhoz képet és benne a nevem újpest fc témá-ju
Az aláírás: 400x100 képpont méretű és 200KByte-ba legyen.
Előre is köszönöm a megcsinálonak!(Nagyon fontos lenne.
MINTA:(hasonló kéne nekem is de a nevem legyen benne meg a szöveg is ami ott van!üdv: KisLiszi
Még1* köszi!!!
Kérhetnék egy aláírást(forumokhoz képet és benne a nevem újpest fc témá-ju
Az aláírás: 400x100 képpont méretű és 200KByte-ba legyen.
Előre is köszönöm a megcsinálonak!(Nagyon fontos lenne.
MINTA:
Kód:
http://i133.photobucket.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Még1* köszi!!!





