2007-12-19. 18:56
(zozi @ 2007.12.19. 17:53)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:50 hsz az átmeneti megoldás...
Jolvan én értem amit mondasz és aztis értem hogy valamit kell tenni annak érdekében hogy ne csak a letöltések menjenek.






