HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Miért jársz warez oldalra?

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Miért jársz warez oldalra?
Offline masterofthe
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 10
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.04.
Hírnév: 0
#93
2010-07-24. 09:07
Pár éve még mindent megvettem, amire csak szükségem volt. Kerestem úgy, hogy nem okozott gondot. Ma már ezt nem tehetném meg, elégé lecsúsztam az akkori életszí­nvonalamhoz képest.
Egyszer a Múmia dí­szdoboz DVD-t vittem haza. A pontos árra nem emlékszem, de higgyétek el, drága volt. Alig egyetlen hét múlva beakciózták a szettet az eredeti ár harmadára. Ekkor elgondolkoztam.

Azóta alig vettem eredeti CD/DVD lemezt.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: aranyos - 2007-12-18. 14:00
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Orpheus - 2007-12-18. 14:09
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Biggie - 2007-12-18. 15:37
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Szaki10 - 2007-12-18. 15:40
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-18. 15:51
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Szaki10 - 2007-12-18. 15:55
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-18. 15:57
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Szaki10 - 2007-12-18. 16:10
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-18. 16:13
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Szaki10 - 2007-12-18. 16:41
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-18. 16:44
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Szaki10 - 2007-12-18. 16:46
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-18. 17:21
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Szaki10 - 2007-12-18. 17:30
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2007-12-18. 17:47
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Szaki10 - 2007-12-18. 19:13
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2007-12-18. 19:52
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Szaki10 - 2007-12-18. 20:03
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2007-12-18. 20:09
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-18. 20:29
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Szaki10 - 2007-12-18. 20:43
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2007-12-18. 21:08
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Biggie - 2007-12-18. 22:56
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-18. 23:01
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2007-12-18. 23:30
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-18. 23:32
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2007-12-18. 23:46
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-19. 00:37
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2007-12-19. 01:08
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Szaki10 - 2007-12-19. 14:57
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2007-12-19. 18:50
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-19. 18:53
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2007-12-19. 18:56
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2007-12-19. 19:12
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: aranyos - 2007-12-20. 09:41
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Biggie - 2007-12-20. 18:51
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2007-12-20. 19:56
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: szotyolla - 2008-01-01. 03:15
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: BaLiG - 2008-01-01. 18:45
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2008-01-01. 21:54
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Biggie - 2008-01-02. 13:36
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: BaLázs1989 - 2008-01-06. 20:31
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Gagyika - 2008-01-10. 23:23
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Rezukii - 2008-01-12. 18:13
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2008-01-12. 20:13
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: retek123 - 2008-01-22. 03:08
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Guest - 2008-01-27. 11:22
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Guest - 2008-01-29. 22:29
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2008-04-03. 17:43
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Zozi - 2008-04-03. 21:51
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Dada - 2008-04-04. 18:31
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: mark0801 - 2008-08-24. 01:38
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: tryallevi - 2008-08-25. 20:37
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: /George/ - 2008-08-25. 21:27
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Juventus - 2008-08-26. 18:33
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: BaLiG - 2008-09-15. 18:30
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Fáraó - 2008-09-15. 19:45
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: RyFanMus - 2008-10-07. 19:27
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Chief - 2008-10-08. 15:43
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: tommy18 - 2008-12-22. 09:06
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Ditte - 2009-01-20. 18:30
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Franco - 2009-03-24. 12:54
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Reficul - 2009-03-29. 15:53
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Leandro - 2009-05-23. 12:42
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: PUNKANDROLL - 2009-05-23. 22:59
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: indigen205 - 2009-10-04. 21:34
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: immi - 2009-10-19. 16:52
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: szegaj - 2009-10-22. 07:30
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: forge - 2009-11-05. 17:02
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: GoatX - 2009-12-10. 15:11
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: dezsi031 - 2010-05-12. 12:25
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: lajut - 2010-05-14. 12:12
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: z78 - 2010-05-15. 06:56
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: eedikee - 2010-05-18. 22:18
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: eedikee - 2010-05-18. 22:18
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: gyuro - 2010-05-20. 09:22
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: tiptronik - 2010-05-23. 10:59
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: joebácsi - 2010-05-30. 08:49
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Cross93 - 2010-06-06. 14:51
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: FlashLight - 2010-06-06. 17:37
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Guest - 2010-06-09. 17:30
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: peter9228 - 2010-06-22. 09:10
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: maya21 - 2010-06-24. 18:24
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Deviantartist - 2010-07-04. 12:49
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: counter4 - 2010-07-05. 11:33
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Atteedark - 2010-07-05. 13:35
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: lekike - 2010-07-05. 16:18
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: bakkacsa - 2010-07-16. 20:17
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: hafenscher5 - 2010-07-21. 10:28
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: pistabá77 - 2010-07-23. 15:09
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Guest - 2010-07-23. 19:09
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: jeepo - 2010-07-23. 23:02
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: masterofthe - 2010-07-24. 09:07
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Deviantartist - 2010-07-24. 10:17
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: hhwhuszar - 2010-07-27. 17:41
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Guest - 2010-07-30. 16:10
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: joci76 - 2010-08-07. 13:23
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Deviantartist - 2010-08-07. 16:44
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: wancza - 2010-08-08. 23:15
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: zoltan933 - 2010-08-20. 10:49
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: degu - 2010-08-23. 17:16
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: kattila1965 - 2010-08-23. 20:54
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: monacska - 2010-09-10. 16:02
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: boy444 - 2010-09-21. 00:02
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Winyoca - 2010-09-27. 11:55
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: balu01 - 2010-09-29. 16:29
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Evi1 - 2010-09-29. 20:12
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Orbit - 2010-10-02. 15:54
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: laceesan - 2010-11-01. 20:37
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: Jorgo - 2010-11-02. 01:42
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: namen70 - 2010-11-05. 22:07
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: acer7520 - 2010-11-20. 16:22
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: djdance4 - 2010-11-20. 23:58
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: kgabor - 2010-11-23. 17:22
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: indigen205 - 2010-12-05. 01:31
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: preku1977 - 2010-12-10. 14:00
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: hambell - 2010-12-15. 19:40
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 10:48
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: csupafül - 2011-02-07. 17:38
RE: Miért jársz warez oldalra? - írta: huszi11b - 2011-03-16. 18:54

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend