2007-12-30. 21:02
Az eredeti a verhetetlen. Fantasztikus rockopera, nagyon tetszik nekem. A párom kívülről fújja.. lassan én is.
|
István, a király
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: István, a király - írta: Zozi - 2007-12-21. 14:59
RE: István, a király - írta: Vadoc - 2007-12-30. 21:02
RE: István, a király - írta: wicked - 2007-12-31. 11:52
RE: István, a király - írta: MOCI68 - 2008-07-01. 10:06
RE: István, a király - írta: bogi1978 - 2009-10-30. 22:49
RE: István, a király - írta: Vadoc - 2010-06-27. 14:04
RE: István, a király - írta: laceesan - 2010-11-01. 20:45
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |