HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Milyen kutyád van, és a kutyatartással kapcsolatos kérdések, válaszok.

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Milyen kutyád van, és a kutyatartással kapcsolatos kérdések, válaszok.
Offline burudi06
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 6
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.13.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Milyen kutyád van, és a kutyatartással kapcsolatos kérdések, válaszok.
#1
2014-09-15. 11:16
Mivel már leéltem életem javát í­gy az interneten kivűl a kutyáim azok akik lekötik a figyelmem, és ha ngondom vagy problémám van, a ragaszkodásukkal, és szeretetükkel túllendí­tenek a nullponton. gyerekkoromtól fogva tartottam kutyákat de végérvényesen a labradoroknál kötöttem ki, függetlenül ettől minden fajta érdekel, és gyakran fordulok kérdésekkel úgy az ismerősökhöz, mint az állatorvosokhoz.
Ha van kedved csatlakozz a témához, s lehet hogy kölcsönössen tudunk egymásnak tanácsokat és tippeket adni, ami az évek alatt sok megoldást és viselkedési tapasztalatot adott.
[Kép: attachment.php?thumbnail=287]:music2:

  •
Válasz
Offline koppany82
Administrator
********
Hozzászólások: 540
Témák: 45
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2010.12.01.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Repülés tapasztalatok
  • A törvény nevében (True detective) 2014 1.-2. évad
  • Az (It) 2017
  • Feketék fehéren (White Chicks) 2004
  • A főnix hadművelet (Firehawk) 1993
  • Traffik (Traffik) 2018
  • A biztonsági őr (Security) 2017
  • Csalás és ámítás (Love, Cheat and Steal) 1993
  • Tranzit (Transit) 2012
  • Pusztító lavina (Die Jahrhundertlawine) 2008
  • Legacies, a sötétség öröksége (Legacies) 2018
  • Reclaim 2014
  • Szívem halálos törénete (Pretty Little Dead Girl/Her Secret Killer) 2016
  • Kontroll nélkül (In the Blood) 2014
  • Bekerítve (Frenzy) 2018
  • E-hadművelet (Operación E) 2012
  • Titkok hálójában (Zipper) 2015
  • A halálraítélt (Condemned) 2007
  • Az utolsó tánc (Last Dance) 1996
  • Ördögien veszélyes ( Unspeakable) 2002
#2
2014-09-15. 16:44
Üdv burudi06!


Nagyon érdekes témanyitás!
Valóban képesek túllendí­teni a nullponton. Nagyon sok jót kaptam tőlük!
Sajnos jelenleg nincs kutyám, nemrég kellett elaltatni az utolsót. Legalábbis egy jó ideig az utolsót, mivel nem hiszem, hogy egyelőre képes lennék újra belekezdeni a nevelésébe.
Egyébként ő shar-pei és puli keverék volt, gondoltam szorosabbra fűzzük a kí­nai-magyar barátságot. Smile
Pici korában még jobban hasonlí­tott a shar-pei-re, viszont ahogy nőtt egyre jobban előtört belőle a magyar virtus. Smile
Mancs nagyon szép!
Van olyan kép is ahol látszódik a szeme? í­??gy hiszem, az többet tud mondani. Némelyik tekintete maga a szí­ntiszta szeretet, persze képesek sunyiságra is, de a tisztaság és az értelem ott van bennük, ami több embertársamból már végérvényesen kiveszett.

  •
Válasz
Offline burudi06
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 6
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.13.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Milyen kutyád van, és a kutyatartással kapcsolatos kérdések, válaszok.
#3
2014-09-15. 18:36
A kutyáim szeme.

koppany82, post: 0 írta:Üdv burudi06!


Nagyon érdekes témanyitás!
Valóban képesek túllendí­teni a nullponton. Nagyon sok jót kaptam tőlük!
Sajnos jelenleg nincs kutyám, nemrég kellett elaltatni az utolsót. Legalábbis egy jó ideig az utolsót, mivel nem hiszem, hogy egyelőre képes lennék újra belekezdeni a nevelésébe.
Egyébként ő shar-pei és puli keverék volt, gondoltam szorosabbra fűzzük a kí­nai-magyar barátságot. Smile
Pici korában még jobban hasonlí­tott a shar-pei-re, viszont ahogy nőtt egyre jobban előtört belőle a magyar virtus. Smile
Mancs nagyon szép!
Van olyan kép is ahol látszódik a szeme? í­??gy hiszem, az többet tud mondani. Némelyik tekintete maga a szí­ntiszta szeretet, persze képesek sunyiságra is, de a tisztaság és az értelem ott van bennük, ami több embertársamból már végérvényesen kiveszett.

Szia, köszönöm elismerő hozzászólásod, és abban 100%-ban egyetértek, hogy amikor rád néznek látod a szemükben amit szó nélkül is megért az ember, amúgy a másik lapomon vannak képek, de felteszek egy pár képet, mivel van egy zsemle szukám is, most 9 éves, a kedvencem a mancs amiről a képet feltettem tavaly November végén elhalálozott (sajnos a túltenyésztés miatt a fajtatiszta kutyák sokkal rövidebb életet élnek, mivel az immunrendszerük a belterjes tenyésztéssel a béka feneke alatt van), mivel személyemhez nagyon közel állnak azért irtam í­gy s nem azt hogy megd......tt, sirt is készí­tettünk a kertben 11 éves volt s annyira a szí­vemhez nőtt hogy egy hónapon belül a hasonmását sikerölt a neten megvennem ő is mancs lett, most lesz egy éves, de nem tudom ez az a csoda e vagy tényleg szellemvándorlás, de kimondottan ugyanazokat a csí­nytevéseket és rosszaságokat csinálja, csak egy példa a Mancs senior legalább 31 sündisznót fogott a nagy kertben (1840 négyszögöl)a junior már a negyediknél tart, tegnap éjjel sikerült neki a negyediket elkapni, hát elég nehéz tőle elvenni, csak kutya szalámival sikerült, utána kivittem a szemben lévő Stuffer részre és viszonylag hamar el is mászott.
Mindjárt elővadászok képeket és feltöltöm.:yes:

  •
Válasz
Offline burudi06
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 6
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.13.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Milyen kutyád van, és a kutyatartással kapcsolatos kérdések, válaszok.
#4
2014-09-15. 19:42
[Kép: attachment.php?thumbnail=288][Kép: attachment.php?thumbnail=289][attachment=o425][attachment=o426][attachment=o427]

A két kép a senior Mancs a leányommal meg a Lady a szuka, a kiskutyák kettőjük szerelmi hozadéka, a ládában már a junior van a Ladyvel ez januári kép akkor még csak három hónapos volt de lehet látni, hogy akkora lesz mint szeretett első kutyám.

  •
Válasz
Offline koppany82
Administrator
********
Hozzászólások: 540
Témák: 45
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2010.12.01.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Repülés tapasztalatok
  • A törvény nevében (True detective) 2014 1.-2. évad
  • Az (It) 2017
  • Feketék fehéren (White Chicks) 2004
  • A főnix hadművelet (Firehawk) 1993
  • Traffik (Traffik) 2018
  • A biztonsági őr (Security) 2017
  • Csalás és ámítás (Love, Cheat and Steal) 1993
  • Tranzit (Transit) 2012
  • Pusztító lavina (Die Jahrhundertlawine) 2008
  • Legacies, a sötétség öröksége (Legacies) 2018
  • Reclaim 2014
  • Szívem halálos törénete (Pretty Little Dead Girl/Her Secret Killer) 2016
  • Kontroll nélkül (In the Blood) 2014
  • Bekerítve (Frenzy) 2018
  • E-hadművelet (Operación E) 2012
  • Titkok hálójában (Zipper) 2015
  • A halálraítélt (Condemned) 2007
  • Az utolsó tánc (Last Dance) 1996
  • Ördögien veszélyes ( Unspeakable) 2002
#5
2014-09-15. 20:01
Köszi a képeket!

Tényleg hasonlí­t a két Mancs!
Viszont nálam viszi a pálmát az a kis álmos zsemlegombóc a sarokban! Smile

  •
Válasz
Offline burudi06
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 6
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.13.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Milyen kutyád van, és a kutyatartással kapcsolatos kérdések, válaszok.
#6
2014-09-17. 16:25
Kösz, tényleg hasonmás, már a morgásukat és az ugatásukat is alig tudnám megkülönböztetni, szeretik a foci labdát, már a junior és tönkre tett egyet a nagy pofikájával, majdnem az egész labda belefér, ha eldobom vissza hozza és igaz nem azonnal de 10-20 másod perc múlva leteszi a lábamhoz, felhí­vva a figyelmem dobhatom újra, hogy miért váltotta nagyobb testű kutyára? volt egy tacskóm s amikor rájött a kanis időszak állandóan kiszököaz utca végén volt egy német juhász szuka, egy pár évig nem történt semmi de amikor már öregebb lett (8 éves múlt) a szuka párja az üzekedés miatt átharapta a torkát azonnal kimúlt, akkor megfogadt csak olyan kutyát tartok ami nem fér ki csak a kapun ha kinyitom és pórázzal vagy mint a kanimat hámmal kiviszem a kukoricás felé ??킐zbakokat meg ??킐zeket figyelni.

  •
Válasz
Offline koppany82
Administrator
********
Hozzászólások: 540
Témák: 45
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2010.12.01.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Repülés tapasztalatok
  • A törvény nevében (True detective) 2014 1.-2. évad
  • Az (It) 2017
  • Feketék fehéren (White Chicks) 2004
  • A főnix hadművelet (Firehawk) 1993
  • Traffik (Traffik) 2018
  • A biztonsági őr (Security) 2017
  • Csalás és ámítás (Love, Cheat and Steal) 1993
  • Tranzit (Transit) 2012
  • Pusztító lavina (Die Jahrhundertlawine) 2008
  • Legacies, a sötétség öröksége (Legacies) 2018
  • Reclaim 2014
  • Szívem halálos törénete (Pretty Little Dead Girl/Her Secret Killer) 2016
  • Kontroll nélkül (In the Blood) 2014
  • Bekerítve (Frenzy) 2018
  • E-hadművelet (Operación E) 2012
  • Titkok hálójában (Zipper) 2015
  • A halálraítélt (Condemned) 2007
  • Az utolsó tánc (Last Dance) 1996
  • Ördögien veszélyes ( Unspeakable) 2002
#7
2015-03-13. 21:27
Hogy vannak a kutyák? :wink3:

  •
Válasz
Offline burudi06
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 6
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.13.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Milyen kutyád van, és a kutyatartással kapcsolatos kérdések, válaszok.
#8
2015-03-19. 16:39
Szia, köszönöm kérdésed megvannak a kaninál fellépett egy allergiás betegség, a doki sem tudja, a Táptól van e vagy valami másfajta ételtől, vagy esetlegesen bolhaérzékeny, a jellegzetessége olyan mintha korpás lenne, felrakodik hámszerűen, de ami megnyugtató nem fertöző, azaz a szuka nem kapta el, kaptam krémet, főztem neki teát négyfajta teafűből és azza fürdetem azaz mosom meg a bundáját, és havonta egyszer Neostomozános vizes oldadattal kezelem az egész kutyát, hát nem gyerekjáték, mivel már harminc kilós lett a drága és amikor meglátja hogy jön a kezelés elszalad, alig tudom megkötni a porzázzal, de utána elviseli, jól bekefélem a szörzetébe és utána egy törölközővel át szárí­tom nehogy megfázzon a drága rossz csont.
Nagyon mérges lett a cicákra, meg kellett magasí­tanom a kerí­tést mert már majdnem át ugrotta (1.40 magas mármint a kerí­tés) í­gy is sajnos két kósza cicát elkapott az udvaron és na nem folytatom mi lett velük.
Nem büntettem meg mivel az udvaron kapta el őket, s hát ezért tartom, de fogott már egeret, földi kutyát, és kétszer Sündisznót, azokat ki tudtam venni, azaz el tudtam venni tőle, és kivittem a Stuffer részbe a házunkkal szemben, hála Istennek nem lett bajuk az ijedségen kivűl, olyan öt perc múlva elmásztak a biztonságos bozotósba.
Na egyenlőre ennyi mára.:ok:

  •
Válasz
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#9
2015-04-05. 15:23
Nagy kutya barát vagyok, tökös gyerek korom óta van kutyánk. Jelenleg egy Cocker Spániel gazdája vagyok. Aki tavaly látta a tv-ben az elfogott kutya csempészt a letenyei határnál, abból a csapatból származik az eb. Egy kritikus hetem volt vele, mert nagyon rossz állapotban volt (sziácsot evett kí­njában, az utazás során), a sok injekció hozta rendbe. Meg is hálálta, nagyon hűséges eb lett belőle, de mellette persze igazi gazember ,ha kell.

  •
Válasz
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#10
2015-04-05. 15:33
Jó kis képek.
Kód:
avaxnews.nethttp://avaxnews.net/tou.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]

  •
Válasz
Offline buvesz
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 21
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.29.
Hírnév: 0
#11
2015-09-28. 22:30
Jelen pillanatban egy fajtatiszta ónemetjuhász szukám van, aki nagyon barátságos. Régebben voltak némejuhászaim, doberman, ujfuolandim, spanielem is.

  •
Válasz
Offline sarimama
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 6
Témák: 3
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.12.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Vígjáték kategória
  • Vígjáték kategória
  • Külső adattároló
#12
2015-09-29. 09:01
Hi, nekünk tacskónk van.Elmúlt 4 éves. Rendkí­vül ragaszkodó, és imádnivaló okos kutya. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a kutyafajtát.
:bye:

  •
Válasz


Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Milyen filmet néztél Mostanában? PUNKANDROLL 118 30,098 2017-09-26. 09:19
Utolsó üzenet: Orpheus
  Kinek milyen sebességű nete van? Orpheus 252 40,753 2012-04-08. 10:27
Utolsó üzenet: Orpheus

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend