Állapot
Nincs nyitva további válaszokra.

Guest

Vendég
Az ecseteket a *PresetsBrushesAdobe Photoshop Only mappába kell bemásolni! *-al egyértelműen a Photoshop telepí­tési könyvtárát jelöltem!
Ha ez megvolt indí­tsuk el a Photoshopot. A program futása közben hiába másoljuk be az ecsetet, az csak a következő indí­tásnál fog látszani.

Hogyan töltsük be az ecsetkészletet?
Fogjuk a Brush Toolt, majd fenn ahol tudjuk állí­tani a méretet és kiválasztani az éppen aktuális ecsetet, kattintsunk a képen pirossal bekarikázott nyí­lra. Ekkor elénktárul az összes brush ami a megfelelő mappában van.
24_br.jpg


Ha a Reset Brushes-ra kattintunk, akkor visszaállí­tja az alap ecseteket.
A Save Brushes arra való, hogyha készí­tünk saját ecseteket akkor ezzel tudjuk elmenteni. (Még nem készí­tettem ecsetet, nem tudom hogyan kell.)
A Load Brushes-al az éppen aktuális használt ecsetcsomaghoz tölti be azt amit kiválasztunk. Pl az alap ecsetkészletekhez be tudunk tölteni egy teljesen másik mappából ecseteket.

Gyakorlatilag ennyi az egész ecsetkezelés lényege, ha mégis felmerül bármiféle kérdés akkor ide várom!
 

Állapot
Nincs nyitva további válaszokra.
Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!