LV
0
 

goblin

New member
Utoljára online
2010.08.26.
2
0
1
Sziasztok!
Nektek se hozz fel ablakokat a fileserve, hotfile stb ahová be kellene í­rni a kódokat hogy ember vagy gép akar-e csatlakozni vagy csak nekem nem ? Eddig minden müködött de egy pár napja nem hozza fel az ablakokat, és ha mégegyszer rákattintok ezt í­rja ki "Invalid Catcha! Pleae Try Again!" Próbáltam firefoxxal és Google Chromeal hogy esetleg a böngésző miatt lenne. CCleanert végigfuttattam, de ez sem segí­tett. És a firefoxban az eszközökben eltávolí­tottam az egyes sütiket. De a probléma továbbra is fennáll, esetleg van valakinek valamilyen tippje hogy mi okozhatja, ugyanis korábban nem volt semmi probléma
Köszi
 

LV
0
 

lamblion

Member
Utoljára online
2010.11.07.
6
0
1
Nekem fent van a Firefox-hoz az Adblock Plus, csak úgy tudok letölteni hotfile-ról és fileserve-ről, ha ezeken az oldalakon kikapcsolom. Szerintem nekem is ez volt, hogy nem jelent meg a capcha-kérdés, de nem biztos, már nem emlékszem pontosan. Beállí­tottam, hogy ezeken az oldalakon ne működjön az ABP és minden OK.
 

LV
0
 

goblin

New member
Utoljára online
2010.08.26.
2
0
1
Köszi a választ, de nekem nincs feltelepí­tve az Adblock Plus.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!