LV
1
 

vizipokinca

Uploader
Utoljára online
2014.12.31.
1,901
840
113
Díjak
2
67
.
Galápagos - David Attenborough sorozata (Galapagos) 2013 720p HDTV x264 hun mkv


Gal-pagos-David-Attenborough-sorozata-borito.jpg



színes, szinkronizált, angol természetfilm sorozat 50 perc



stabl11.png

rendező: Martin Williams
forgatókönyvíró: Sir David Attenborough
zeneszerző: Elik Alvarez, Joel Douek, Freddy Sheinfeld
operatőr: Simon De Glanville
vágó: Benedict Jackson Peter Miller


szerep14.png

narrátor: Sir David Attenborough, magyar hangja: Papp János


tartal13.png

A széles Csendes-óceán semmivel össze nem hasonlítható paradicsomi világot rejt. Ezeken a mindentől elzárt vulkáni szigeteken máshogy fejlődött az élet, mint a Föld többi részén. Ennek eredménye a csodálatosan sokszínű, felfedezésre érdemes élővilág. Kétszáz évvel azután, hogy Charles Darwin partra lépett a Galápagos-szigeteken, Sir David Attenborough is meglátogatja a vad, rejtélyes szigetvilágot, melynek növény- és állatvilága Darwin úttörő evolúcióelméletét sugalmazta. A Galápagos-szigetcsoport, az evolúcióelmélet ihletője élő laboratórium: geológiai futószalag, melyen számtalan állat- és növényfaj jött létre és pusztult ki. Ez a sorozat, mely forradalmian új vizuális stílusban, lenyűgöző filmezési technikával készült, bemutatja az élővilág varázslatos sokszínűségét és a szigetek különféle sajátosságait.
David Attenborough és csapata óriási kihívást vállaltak: a világon elsőként fogtak bele itt egy 3D-s televíziós sorozat forgatásába. Hatalmas méretű filmfelvevő berendezéseket kellett eljuttatniuk civilizációtól távoli helyekre, amikkel gyors mozgású vadállatokat filmeztek.
"A Galápagos-szigetek a föld egyik csodája. Elképesztően izgalmas lények élnek itt, amelyek sehol másutt nem fordulnak elő. Hihetetlenül szép. Bárki, akit érdekel bolygónk élővilága és a földi élet története, annak feltétlenül el kell jönni ide. Nagyon jó itt lenni. Be kell vallanom, hogy amikor utoljára jártam itt, és elérkezet a búcsú ideje, azt gondoltam, hogy utoljára láthattam a Galápagos-szigeteket, de most újra itt vagyok."(David Attenborough)



mintak12.png



Gal-pagos-David-Attenborough-sorozata-1.jpg



Gal-pagos-David-Attenborough-sorozata-2.jpg



Gal-pagos-David-Attenborough-sorozata-3.jpg



Gal-pagos-David-Attenborough-sorozata-4.jpg



techi10.png




General: Galápagos-David Attenborough sorozata-1-A szigetek eredete.mkv
Format: Matroska at 2 782 kb/s
Length: 996 MiB for 50 perc 3 mp 574emp
Video #0: AVC at 2 660 kb/s
Aspect: 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps
Audio #0: AAC at 126 kb/s
Infos: 2 csatorna, 44,1 kHz



letolt13.png



premiu10.png



Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció






 
Utoljára szerkesztve:

LV
1
 

vizipokinca

Uploader
Utoljára online
2014.12.31.
1,901
840
113
Díjak
2
67
A sorozat 4. epizódja hozzáadva! Ezzel teljes a sorozat!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!