Ha data.hu-s a feltöltés, válaszd ki ezt hogy ki legyen emelve!
LV
2
 

petrucy

Uploader
Utoljára online
2012.02.10.
2,342
1,292
113
Díjak
3
39
OTI1MTcx.jpg


Herriot, James - Repülő állatorvos HK.
Szerző: Herriot, James (1916-1995)
Előadja: Gépész
A felvétel készült: 2014
Méret:1.18 GB (1271 MB)
Játékidő: 16:38:53 (999 perc)
Bitráta: 128 kbps / 44 kHz / stereo

Megjegyzés: Kereskedelmi forgalomba nem került.

Info:
-----
Gertrude gyanakodva közeledett és beleszagolt a furcsa folyadékba.Rövid habozás után beledugta az orrát, kortyolt egyet, és másodperceken belül szorgos lefetyelés hangjai töltötték be az ólat.
- Szavamra, ízlik neki! - kiáltotta Will. - Még szép - közölte a papa derűsen. - Ez John Smith legjobb söre. A disznó meglepően rövid idő alatt végzett a két gallonnal, majd tisztára nyalta az egész vályút,
mielőtt otthagyta volna. Semmi késztetést nem mutatott arra, hogy visszaheveredjék a szalmára, hanem járkálni kezdett az ólban. Időnként odament a vályúhoz, hogy megnézze, nem fakadt-e még egy kis sör benne, és fel-felnézett a palánk fölött behajló hárorm arcra. Az egyik alkalommal elkaptam a pillantását, és hitetlenkedve konstatáltam, hogy a korábban vészjóslóan villogó tekintetben most nyájas derű honol. Némi jóindulattal még azt is mondhattam volna, hogy a disznó mosolyog. Ahogy múltak a percek, egyre bizonytalanabbá vált a mozgása. Időnként megbotlott, és kis híján elesett, végül eltéveszthetetlen csuklást hallatva lerogyott a szalmára, majd az oldalára hengeredett...Gertrude merevrészeg volt.


Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 
  • Köszönöm!
Reakciók: cactus13
Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!