Malik

Vendég
Itt beszélhetjük ki a japán zenét. Minden műfaj, J-pop, j-rock, stb.
Kedvenc japán együttes?
 

trixi

Vendég
Akkor megkezdem én.:D
Az én kedven Japán énekesem Ayumi Hamsaki!! Egszerűen imádom, sose tudom megunni!!!:D
És nektek ki a kedvencetek??
 

LV
0
 

Németh X. Pepi

Power User
Utoljára online
2006.07.03.
49
0
6
33
Hát én hallgatam mutattak egy pár japán zenét. De nem tudom miért nem jön be. maradok a angol vagy magyar esetleg spanyol szövegűeknél
 

LV
0
 

Errorka

Power User
Utoljára online
2010.03.14.
56
0
6
Én is kedvelem az ázsiai zenéket.
Ayumi Hamasakitól a kedvencem, bár nem szeretem a gitáros zenéket.
Még ezeket az ázsiai előadókat, együtteseket hallgatom:
Girls Generation, Jessica H.O., BoA, Se7ven, AKB48, 2NE1, 2PM, Gyaruru, Wonder Girls, Lee Jung Hyun, Girly Berry, After School, Kara, 4minute, Tae Goon, Ajoo, Jolin Tsai, BONNIE PINK, Lee Hyori, Big Bang, DBSK, Chae Yeon, F(x), Girl Next Door, ??í‚°C-ute, HAM, B2Y, Super Junior-M, Super Junior, Shinee, N.S Yoon Ji, JQT, Amuro Namie, G-DRAGON, MBLAQ, B2ST, AJ, Chung Lim, Stephanie Cheng, Milky Way, SS501, U-Kiss, SeeYa, Rainbow, Baek Ji Young, Taec Yeon, Elva Hsiao, Alan Luo, Rain, T-ara, Kelly Chen, Koda Kumi, Top Combine, K-OTIC, C.Quint, Jewelry, Brown Eyed Girls, Ivy, SWEET BLACK, MAKI GOTO, Brian, Hwanhee, Park Jin Young, F.Cuz, ZE:A, Child of Empire, Hyun Ah, Poppin Dragon, Candy Mafia, Stephy Tang, Cyndi Wang, Ami Suzuki, May Trang, Rainie Yang, Gillian Chung, MC Jin, Outsider, G.E.M. és mini.
 

nikifdt

Vendég
Sziasztok. Én egy ideje már csak japán zenét hallgatok.
A kedvencem a V6 együttes és nagyon jók:) Én ajánlom őket mindenkinek! Több féle stí­lusban is alkotnak!
 

LV
0
 

Errorka

Power User
Utoljára online
2010.03.14.
56
0
6
Még ajánlanék még több ázsiai előadót:
Daichi Miura, Meisa Kuroki, SHU-I, Gil Hak Mi, Son Dam Bi, HotCha, Secret, Bao Thy, Foxy, Hoang Thuy Linh,, Battle, Biyuuden, Sissi Dai, Jun Hye Bin, Brave Brothers, Minwoo, Jang Woo Hyuk, i-13, 3.2.1, MC Mong, Sistar, E.Via, G-One, Eun Ji Won, Mr. Tyfoon, X-Cross, T-max, Icon ft G-One (Eun Ji Won) és CT Girls.
 

sz.szabina

Vendég
Tadaima!
Eléggé ritka a bejegyzés ebben a topikban. Egy ideje már fent vagyok az oldin, de csak most jutottam oda, hogy rendesen megcsinálom a profilom, és keresek olyan topicot, ami érdekel. Nos, hát, elsőnem a J-music lett :D Én személy szerint 2007-óta imádom őket, és csak ázsiai zenét hallgatok. Ritka látni engem egyéb mást hallgatva látni.
Az elsők akiket én megismertem, ezek voltak: V6, KAT TUN, NewS, Ayumi Hamasaki, Utada Hikaru, BIGMAMA. De ennél már sokkalta többet ismerek. Majd ha érdekel valakit, listába í­rom majd :D
És? Volt már valaki japán koncerten? (Itt magyarországon, vagy külföldön?)
Én sajnos nem, mert nem tudtam a jegyet megvenni, és össz-vissz 2x voltam Budapesten...í­gy nem ismerem a járást. Ez is közbejátszott.:sleep:
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!