LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Nem éppen a kedvenc szí­nészem, de ezt a filmet nagyon sok helyen istení­tik és azt mondják, hogy nagyon jó lett, ha fenn lesz normáisan, pl. angolul DVDRip-ben le is szedem, addig meg nézek mást!
 

LV
0
 

green

Power User
Utoljára online
2007.11.30.
23
0
6
49
www.nfl.hu
Az előzőek nem hagytak maradandó nyomot bennem (max. a szabás-varrás ), de erre kiwi vagyok én is.
 

bucibaby047

Vendég
Nem szoktam nagyon ilyen filmeket nézni, de nagyon nagy a beharangozása í­gy már kiváncsivá tett.
 

LV
0
 

green

Power User
Utoljára online
2007.11.30.
23
0
6
49
www.nfl.hu
Megnéztem, brutál mészárlás, a történet (mily meglepő) számomra kicsit sekélyes...
 

Rezukii

Vendég
Hááát nem nagy kedvencem a Rambo filmek..de szerintem ez a film is a sikerért készül, nem tom, h vagytok vele, igaz Stallone aszonta, h azért készí­tette el, mert tavaly a Rockyt zárta le, most meg Rambot..hát nem tudom, azért elég érdekes látni Stallone botoxos arcát a filmvásznon..
 

Ditte

Vendég
sok Silveszter Stalone filmet láttam, de ebben mintha kicsit meg lenne hizva...ugye? főleg az arca olyan pufók lett....de attól még ugyan olyan brutál szerepet játszik mint mindig, nekem tetszett...bár egy egy helyen túl véres volt....
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!