Mex

Vendég
<
Én már 2 és fél éves koromban azt néztem.megvan mind a 3 része VHS-en és DVD-n.
Aki szereti az biztos hozzá szól a fórum hoz. :lol a jurassik park eggy igen izgalmas film
<
ÉS MOST A 4 RÉSZE IS MEGFOG JELENNI!
<
<
sZERINTEM AZ EMBERNEK KIGUVVAD A SZEME AZ IZGALOMTőL!!!
<
<
 

LV
0
 

moleone

Member
Utoljára online
2010.03.06.
17
0
1
32
hát én anyyira soha ne rajongtam érte, megnéztem de nem hagyott bennem felejthetetlen emlékeket, másrészt ez a kép nem a hellsingből van?
 

LV
0
 

Deviantartist

Power User
Utoljára online
2010.06.30.
85
0
6
38
Gyermekkorom legizgalmasabb filmje bár könyvben jobban tetszett, főleg a második rész.
A kép pedig a Trigun c. anime-ból való Vash the Stampede :D
Ha lesz köv rész érdekelni fog :D
 

Guest

Vendég
Imádom ezt a filmet! Nekem is megvan mind4 része DVD-n. ??í‚°berkirály film. Szerintem kéne neki folytatás, szerintetek?
 

niccals

Vendég
Én úgyszintén tipegő korom óta nézem a Jurassic Parkot! És IMí­í‚DOM! :) Szerintem hihetetlenül jó mind a történet és a látvány( mondjuk ezeket inkább a legelső részre í­rom ) a harmadik már nem volt olyan jó. Én olvastam a könyvet és annál felülmúlhatatlanabb nincsen! Egész más és izgalmasabb bármelyik résznél! Azonban visszatérve a filmhez az elsőnél nincs jobb! :D Szí­vesen megnézném a 4diket és nem akarlak elkeserí­teni titeket de 5 - 6 éve is azt mondták lesz 4dik rész...és ugye azóta eltelt nagyon sok idő..azért remélem most tényleg jönni fog nemcsak üres pletyka az egész... <_<
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!