Milyen böngészőt használsz?

  • Internet Explorer

    Szavazat: 0 0.0%
  • Opera

    Szavazat: 0 0.0%
  • Maxthon

    Szavazat: 0 0.0%
  • lock

    Szavazat: 0 0.0%
  • Safari

    Szavazat: 0 0.0%
  • Chrome

    Szavazat: 0 0.0%
  • Netscape

    Szavazat: 0 0.0%
  • egy??b...(?­í‚­rd le!)

    Szavazat: 0 0.0%

  • Összes szavazó
    1
LV
0
 

Errorka

Power User
Utoljára online
2010.03.14.
56
0
6
FireFoxot, bár mostanára az is belassult. Az IE nagyon lassan indul el. A Google Chrome meg mindent jelent a "Nagy tesó"-nak. Az Opera szinte mindent tud, csak semmiben se nyújt többet, mint a többiek.
 

LV
0
 

csacsiHard

Member
Utoljára online
2010.04.23.
13
0
1
46
Nem tudom mit nyavalyogtok még mindig a Firefox-ra.Az utóbbi időben igen sokat gyorsult. A beállí­tásaihoz meg nem kell nagy értelem. Az igaz hogy egy idő után belassul , de a speedfoxy megoldja ezt a töredezés gondot. Mellesleg nem sokkal lassabb az Operánál, amit ha telepakolsz kiegészí­tőkkel, ugyanúgy belassul. Nem régóta kezdtem használni az Operát és tetszik. Nagyon jól testre szabható , könnyen kezelhető és gyors, bár ebben a Chrome veri! ősszegezve: Firefox a favorit a funkciógazdagsága miatt, Opera a testreszabhatósága, egyszerű kezelhetősége és gyorsasága miatt!
Jelenleg én ezt az operát használom a telepí­tett firefox mellett: Opera Böngésző 11.60 Portable by CsacsiSoft
https://hhw.hu/showthread.php?t=98284
 

LV
0
 

telaci

New member
Utoljára online
2010.08.08.
1
0
1
67
(ezek a plusz-browser-ek:)

- Avant = többpéldányos, több különböző "alap"-ra installálva, egy-egy funkcióra
- LunaScape = bele lehet vele "látni" egyidőben a Mozillába és az IE-be is (bookmarks, history); meg nagyon jó újságolvasáshoz
- SRWare Iron - a Chrome (ha jól tudom:) német "átültetése"; gyakorlatilag analóg vele, csak egy kicsit gyorsabb, és kevesebb opciója van
- K-Meleon - csak érdekes, de kihasználni nem nagyon tudtam még
- ("child" used) Lycos - jobbnak tartom az MSN-nél
 

LV
0
 

josisan

New member
Utoljára online
2010.06.19.
2
0
1
47
Nekem Avant van és nem cserélném le, teljesen jó, már használtam firefoxot, I explorert, operát, de nekem ez jött be a legjobban! Nem lassí­tja a gépet egyszerű kezelő felület, a leg egyszerűbb böngésző! Nekem ami a legjobban tetszik benne, hogy az aktuális oldalt egy pillanat alatt um. le tudjuk fényképezni, tehát képfájlként tudjuk menteni- tárolni.
 

LV
0
 

Mythbuster

VIP
Utoljára online
2006.04.01.
55
0
6
32
Opera + Chrome. De ha az Opera nem kezd ráállni a fejlesztésre akkor csak Chrome.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Opera nálam az elsődleges. Minden szempontból jó böngésző.
 

LV
0
 

buvesz

Member
Utoljára online
2010.07.29.
21
0
1
kb 12 éve opera böngészőt használok. De amióta az operások kiadták az újabb verziókat nem nagyon szeretem, í­gy maradtam a jól bevált opera v 12.17 stabil verziónal.
 

LV
0
 

pleso

New member
Utoljára online
2010.03.13.
4
0
1
48
Sziasztok
Én csak az explorert/nekem semmi bajom vele/.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!