pityu7236

Vendég
Amúgy nem bonyolúlt ez sem. Egy fej vöröshagyma jó nagy, ha nincs két kisseb méretű. Fokhagyma 1 nagy gerezd, vagy 2-3 kisebb. Ezt nem muszály ledarálni elég kockázni amilyenre sikerül. Persze kell egy fél evőkanál zsí­r, és ví­z is ne ragadjon le. Én raktam egy kis káposztát is bele ami megmaradt, a töltött káposztából. Főzöm kb. 15-20 percig, azután sózom 2 mokkás kanál, bors fél mokkás kanál, fűszerkömény fél mokkás kanál, de örölt legyen. Na most jön a poén.:) Ha megfőtt kb. aldentére akkor ketchup-ot rakok bele kb.fél kiló, de lehet több is, És megint lehet belerakni ami jól esik, szoktam tésztát egy 10dkg kb. virslit, Ugyan úgy füstölt hűs, szallona, kolbász, ami jól esik.:)
Ismét jóétvágyat mindenkinek:)
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
216
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Elkészí­tettem, egész jó lett! ;)
bazsalikomos-paradicsomleves-rikota-gombc3b3ckc3a1kkal.jpg
 

LV
0
 

terido

New member
Utoljára online
2014.01.23.
1
0
1
54
Szia!
Nagyon tetszik, hogy a levest "bolondí­tod", és kiadóssá teszed.
A ketchup azonban elég drága ahhoz, hogy fél kiló számra tegyem bele. A hagyma dinsztelése után négybe vágott paradicsomot (kb. 70 dkg) lehet belefőzni, aztán leturmixolni a levest. Tudom, í­gy macerásabb, de idényben a paradicsomot bagóért lehet beszerezni, a ketchup viszont mindig egyforma drága. Ha a nagyinak van házi befőzött paradicsomleve, akkor az is isteni, és még örülni is fog, hogy hozzá mész, és dicséred a munkáját :)
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!