LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
216
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Sajtkrémes bundáskenyér


Hozzávalók:

szikkadt kenyér szeletekre vágva (páros számú)
sajtkrém (natúr vagy í­zesí­tett)
tojás
tej

olaj

Elkészí­tés: A szikkadt kenyérszeleteket megkenjük a sajtkrémmel és a szeleteket összenyomjuk a sajtkrémes oldalával. Ezután belemártjuk a sóval és kevés tejjel felvert tojásba, majd bő forró olajban zsemleszí­nűre sütjük.

Megjegyzés:
A kissé szikkadt kenyér felhasználásának remek módja.
 

A1721

Vendég
Legalább nem marad az ember nyakán a sok kenyér ami nem fogy el,
De én szoktam olyat is csinálni hogy kicsit szikkadt zsemle 4 fele vágod vizszintesen 2szeletet összeborí­tod teszel közé sajtot meg vmi szalámit vagy ami épp van otthon, egy kis tejbe belemártod csak pár pillanatig, és utána bepanirozod és olajba vagy zsí­rba kisütöd.
Nagyon finom! csak vigyázni kell ne szivjon be sok olajat.
 

Guest

Vendég
Jól hangzik. Szerintem, lehetne egy kis kolbit is sütni bele, meg paprikát. Nagyon extrém!
 

A1721

Vendég
Egy kis kiegészités mikor belemártod a tejbe utána kicsit nyomd ki a két tenyered között
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
216
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Majd meglátod, nem kell sz...á áztatni tejben.
 

A1721

Vendég
Nem kell sok csak belemártod és amint magába szivott egy kicsit már két tenyered között lapithatod is ki kicsit.Utána már csak a panir jön.
max fél liter
 

Agisson

Vendég
Én annyira nem mozgok jól a konyhában, hogy ez még is héber Majd mondom nanának, dobja össze nekem!
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
benyomnék most egy ilyet. vmikor megprobálom megcsinálni. köszi
 

csiba1

Vendég
Én nagyon szeretem a bundáskenyeret, alig várom,hogy ezt a fajtáját is kipróbáljam! Köszi
 

LV
0
 

buvesz

Member
Utoljára online
2010.07.29.
21
0
1
Régebben sokat csináltam. Mondjuk egy szakácsnak nem nagy ügy főzni, vagy sütni. :)
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!