Ha data.hu-s a feltöltés, válaszd ki ezt hogy ki legyen emelve!
LV
5
 

Sndr

Uploader
Utoljára online
2014.01.18.
7,405
2,988
113
Díjak
6
79
.
Segítség, apa lettem! (The Family Man) 2000 1080p.BluRay DD5.1 x264 hun mkv (12) 9,03 GiB Prémium link!

Segitseg-apa-lettem.jpg


színes, szinkronizált, amerikai vígjáték, dráma, fantasy, romantikus 125 perc


lista10.png


rendező: Brett Ratner
forgatókönyvíró: David Diamond David Weissman
zeneszerző: Danny Elfman
operatőr: Dante Spinotti
díszlettervező: Kristi Zea
jelmeztervező: Betsy Heimann
producer: Marc Abraham Tony Ludwig Alan Riche Howard Rosenman
executive producer: Armyan Bernstein Thomas A. Bliss Andrew Z. Davis James M. Freitag

szerp10.png


Nicolas Cage: Jack Campbell
Téa Leoni: Kate Reynolds
Jeremy Piven: Arnie
Don Cheadle: Cash
Amber Valletta: Paula
Harve Presnell: Big Ed
Saul Rubinek: Alan Mintz
Paul Sorvino

tarta11.png


Jack Campbell egy Wall Street-i nagymenő, karrierje csúcsán. Nagystílű, rohanó életmódja azonban egyik pillanatról a másikra drasztikus fordulatot vesz egy havas karácsonyi éjszakán, amikor akaratlanul részesévé válik egy fegyveres rablásnak. Meglepetésében, hirtelen jött bátorságával lefegyverzi a rablót, majd hazafelé indul...
Másnap reggel, Jack egy New Jersey külvárosában lévő hálószobában ébred Kate mellett, akibe még egyetemista korában volt szerelmes, és akit a karrierje miatt hagyott el. Amikor két gyermekük, valamint a család kutyája beront a hálószobába, a teljesen megzavarodott és pánikba esett Jack kétségbeesetten rohan vissza Manhattan-be, megszokott életébe. Itt azonban újabb kellemetlen meglepetés éri. Rá kell ébrednie, hogy korábbi élete nem létezik többé. Se lakás, se iroda, se megszokott barátok. Senki sem ismeri fel többé. Kénytelen tehát visszatérnie New Jersey-be, és megpróbálkozni azzal az élettel, ami akkor várt volna rá, ha annak idején nem hagyta volna el Kate-et. Lassan, lassan megszokja a számára idegen külvárosi életet, és kezdi egyre jobban érezni magát új szerepében, mint szerető férj és apa. A kísértés azonban hamarosan újra utoléri Jacket, és ismét választania kell: egy fantasztikus állás a Wall Street-en, vagy a család, akiket imád.


ftort10.png


Segitseg-apa-lettem-2000-1080p-Blu-Ray-DD5-1-x264-hun-mkv-thumbs.jpg


tecin10.png


General : Segítség, apa lettem! (The Family Man) 2000 1080p.BluRay DD5.1 x264 hun mkv\
Segitseg.apa.lettem.2000.1080p.BluRay.DD5.1.x264.hun.mkv
Format : Matroska at 10,3 Mb/s
Length : 9,03 GiB for 2 óra 5 perc 54 mp 507emp

Video #0 : AVC at 8 171 kb/s
Aspect : 1920 x 816 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0 : AC-3 at 384 kb/s
Infos : 6 csatorna, 48,0 kHz
Language : hu

Audio #1 : DTS at 1 510 kb/s
Infos : 6 csatorna, 48,0 kHz

Text #0 : UTF-8
Language : hu

Text #1 : UTF-8


letolt16.png


premiu10.png


A tartalom megtekintéséhez, nyomd meg a Köszönöm! gombot!
Egy hozzászólás szükséges ahhoz, hogy a linkeket lássad!
 
  • Köszönöm!
Reakciók: xgerzson
Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!