LV
2
 

jeszenakjanos

Uploader
Utoljára online
2015.10.26.
2,274
1,603
113
Díjak
3
2023
Sei Shin - Szamuráj hitvallás
609covers_251960.jpg

"Igyekeztem egy mágikus munkát összehozni. Nem azért, hogy a szó mai jelentése mögé bújva takargassak valamit, hanem, hogy megmutassam a mágia igazi tartalmát.


A mágust az különböztette meg embertársaitól, hogy képes volt olyan dolgok véghezvitelére, amelyekre ők nem. Sosem csinált adottságaiból vásári produkciót. Tudta jól, hogy a lényeg az az ősi tudás, amelyet őriz s majd átad valakinek. Mert erre a tudásra ma is szükség van. Talán jobban, mint valaha. Nagyon sokan érzik, hogy nem mennek jól a dolgok, de tanácstalanul topognak egy helyben halálukig.
Acélozzuk meg szívünket, és keressünk egy beavatottat, egy alkimisát! Aki belőlünk, sárból gyúrt izgága teremtményekből képes aranyat csinálni: igazi embert. És, hogy bizonyítsam: semmi újat nem tettem, csak az évezredek óta párhuzamosan futó szálakat húztam össze, némely fejezetbe Hermész Triszmegisztosz Smaragdtáblájának számozott passzusait szúrtam be.
Köszönettel tartozom Szabó András 6 danos kenshin-nek, aki megmutatta nekem, hogy milyen természetes is ez; és társaimnak, akikkel együtt sikerült az út ezen szakaszát bejárni."





pdf 124mb


Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!