LV
0
 

Khamy

New member
Utoljára online
2011.02.19.
2
0
1
Szirénázik a számí­Ã‚­tógép!!

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám!! A tesómnak megvettem a sims3 alapjátékot és elméletileg a gép megfele a játék követelményeinek, de ha bekepcsolja játszik vele kb. 10 percet és elkezd 1x sí­polni aztán most már cstlakozott hozzá, hogy elkezd szirénázni!! Ez mitől lehet? Amúgy a játék közben nem áll le, lehet vele játszani... ha kilép belőle akkor meg nem í­r semmit abbamarad minden és csak a játék újbóli bekepcsolásakor kezdi újra... Valaki esetleg tud segí­teni?? Előre is köszi!!!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Szirénázik a számí­Ã‚­tógép!!

Nem lehet hogy a ví­rusí­rtód, tűzfalad riaszt be? :)
 

LV
0
 

Khamy

New member
Utoljára online
2011.02.19.
2
0
1
Szirénázik a számí­Ã‚­tógép!!

passz... viszont most már nem csak játék közben kezdi csinálni:(
A hőfokot hol tudom vagy mivel megnézni? volt régen egy programom, de nem tudom melyik volt ...:/
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Szirénázik a számí­Ã‚­tógép!!

A biosban kapscsold ki a hőmérséklet ellenőrzést, mert lehet hogy be van állí­tva a figyelmeztetés.

Van program is, ami figyeli a CPU-d hőmérsékletét:
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view URLs content!




( már ha ez a probléma )
 

Walaki01

Vendég
Szirénázik a számí­Ã‚­tógép!!

Én a helyedben azzal kezdeném, hogy kitakarí­tanám a CPU hűtőt. Ugyanis hosszabb távon kegyetlenül tele tudja rakni porral a ventilátor és ezáltal romlik a hűtés és a CPU túlmelegszik.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!